Як робити филировку.

Практично будь-яка жінка мріє про красивих волоссі і стильною зачісці. Филировка волосся - це прийом, застосовуваний перукарями-стилістами для додання волоссю пишності і природної форми. Филировка волосся вимагає певної практики і навичок, але якщо ви впевнені в своїх силах, можна спробувати зробити її самостійно.
Вам знадобиться
  • - філіровочние ножиці;
  • - гребінець;
  • - пульверизатор;
  • - звичайні ножиці;
  • - затискачі для волосся.
Інструкція
1
Зробіть проділ уздовж голови, позначивши її потиличну зону. Відокремте волосся по лінії проділу, прибравши їх вперед. При необхідності, зафіксуйте їх за допомогою спеціальних затискачів.
2
Візьміть пасмо волосся і затисніть її між вказівним і середнім пальцями лівої руки. Ширина пасма повинна становити 6 см, товщина - 2 см. Підніміть виділену пасмо і розташуйте її таким чином, щоб вона опинилася під прямим кутом до голови. Злегка натягніть волосся і зробіть невеликий надріз на відстані в 4 см від коріння волосся. Зробіть другий надріз на відстані 8-10 см він поверхні голови.
3
Візьміть наступну пасмо і зробіть аналогічну процедуру. Повторюйте ці дії по колу, обробляючи скронево-бічні і потиличну зони голови.
4
Зробіть филировку на фронтально-тім'яній ділянці.
5
Зробіть невеликий надріз внизу, на відстані в 5 см від кінчиків волосся. Видаліть зрізані волосся за допомогою гребінця.
6
Злегка зволожите волосся лівої скронево-бічної зони за допомогою пульверизатора. Акуратно розчешіть їх і подровняйте за допомогою звичайних ножиць. Проробіть таку ж процедуру з правого боку.
7
Злегка нахиліть голову назад і подровняйте волосся півколом.
8
Слід знати, що робити глибоку филировку на жорстких волоссі вкрай не бажано. Це може привести до того, що волосся буду стирчати в різні боки.
9
Для додання обсягу окремих дільницях голови необхідно розбити їх на вертикальні пасма і филировать їх знизу. Короткі нижні пасма будуть піднімати верхні і ваша зачіска стане більш пишною.
10
Якщо необхідно домогтися того, щоб волосся максимально щільно прилягали до голови на якомусь її ділянці, филировку слід виробляти зверху.
Корисна порада
Филировку рекомендується виконувати на сухих і чистих волоссі.
Невдало зроблена зачіска здатна зіпсувати настрій будь-якій людині. Але все-таки постарайтеся не дуже засмучуватися, майже всі помилки можна виправити, якщо ваш стиліст професіонал, а ви творча особистість.
Інструкція
1
Намагайтеся точно розповісти майстру, яку саме зачіску ви хочете бачити на своїй голові. Захопіть із собою знімок або журнал, де таку зачіску можна побачити на власні очі.
2
Якщо ви точно визначилися з видом зачіски, не погоджуйтеся на вмовляння та пропозиції перукаря зробити щось інше. Так у випадку невдачі ви не будете ображатися на майстра.
3
Не поспішайте оголошувати зачіску невдалою. Можливо, ви до неї просто не звикли, а волосся не пристосувалися до нових умов. Тому є сенс почекати деякий час, щоб остаточно переконатися в тому, що вийшло невдало.
4
Запитайте думку близьких людей. Якщо ваші родичі, подруги і кохана людина будуть в захваті, придивіться до зачіски ще раз - можливо, ви її недооцінили і вам потрібна була саме така зміна іміджу.
5
Якщо ваша думка про невдалості зачіски залишилася незмінною, постарайтеся знову знайти взаєморозуміння зі своїм стилістом, дайте йому можливість виправити помилку.
6
Невдалу стрижку найлегше заново перестригти, укоротивши довжину. А якщо вкоротити волосся неможливо, спробуйте різні способи укладання: змініть розташування та напрямок проділу, завийте або витягніть волосся, підніміть їх біля коріння за допомогою лаків або мусів. Можете також укласти «голочками» за допомогою воску.
7
Використовуйте обідки, шпильки і затиски, особливо якщо зіпсована чубчик - її виправити зазвичай неможливо.
8
Якщо волосся стали виглядати дуже тонкими і рідкими, можна виправити це враження, використовуючи косметичні засоби, які додають волоссю об'єм і утолщают їх.
9
Окрасьте занадто «тонку» зачіску , особливо вдало багатобарвне мелірування, яке робить зачіску більш об'ємною візуально.
10
Зайве чітке каре можна виправити акуратною філіровкою, зробивши пасма нерівними.
11
Якщо мелірування зроблено надто грубо, це легко виправити, ще раз прокрасятся пасма більш темним тоном.
12
В крайньому випадку, ви можете зробити нарощування волосся. Процедура ця дорога, але не дуже складна і не згубна для структури волосся. Тут важливі професіоналізм майстра, якісні матеріали і хороший догляд в подальшому.