Як навчитися малювати манго.

Плоди мангового дерева яскраві і привабливі, саме тому їх часто зображують на малюнках «тропічного раю». Спробуйте і ви намалювати цей фрукт.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик, вода і акварель
Інструкція
1
Визначтеся, що саме ви будете малювати. Справа в тому, що незрілі плоди манго яскраво-зелені, у міру дозрівання вони набувають яскраво-червоне забарвлення з жовтими відблисками або смугами. Художників приваблює плід дозріває: його шкірка ще не червона, але вже й не зелена, значить, майстер може використовувати поєднання фарб і робити переходи тонів.
2
Намалюйте довгасту гілку з невеликими сучками по всій довжині. За кожним сучком, який можна зобразити у вигляді великої точки, намалюйте лист, частина з них може бути розкрита, а частина тільки виходити з нирки, яка у манго яскраво коричнева. Листя рослини схожі на лаврові, але вони менш великі.
3
Приблизно в середині гілки зробіть начерк плода. Намалюйте овал в 5-7 см, якщо працюєте на аркуші формату А4. Манго рідко має правильну форму, тому трохи скосите боки і «ніс» фрукта.
4
Прорисуйте плодоніжки, на ній, як правило, теж є невеликий лист. Сама ж вона велика і шорстка.
5
Плід манго розділіть на дві половини, як персик або абрикос. Визначте на малюнку джерело світла і зробіть легкої штрихуванням тінь, враховуючи, що листя і гілки теж її відкидають. Намалюйте кола відблисків. Визначте півтони.
6
Приступайте до роботи з аквареллю. Розмочити фарби, знайдіть палітру.
7
Якщо ви вибрали для малюнка дозріваючий плід, то фарбуйте за допомогою класичної акварельного розтяжки, починаючи з фіолетового (бордового) кольору на кінчику фрукта до жовто-зеленого у плодоніжки. У центрі плоду має сенс зробити жовту уривчасту штрихування, коли висохне базовий шар фарби. Нанести її можна і кольоровим олівцем.
8
Знайдіть на палітрі колір для тіней плода і надайте малюнку обсяг. Якщо ви працюєте в «мокрою» техніці, то наносите колір, лише торкаючись листа пензлем, якщо ж накладаєте шари, то малюйте мазками. Закінчите малюнок: розфарбуйте гілку, а потім листя манго. Наповніть кольором загальний фон.