Як підібрати стрижку волосся.

Багато жінок бояться експериментувати зі стрижками й не дивно - невдала стрижка - це не макіяж або плаття, які можна змінити за кілька хвилин. Але якщо стрижка підібрана правильно, вона не тільки прикрасить вас, підкреслить достоїнства і приховає недоліки, але і додасть королівську впевненість в собі.
Вам знадобиться
  • Дзеркало
  • Маркер або помада
  • Модні журнали
Інструкція
1
Визначте форму вашого ліца.Гладко зачешите волосся, при необхідності закріпіть їх заколкамі.Возьміте змивається маркер або не любимо помаду і сядьте перед зеркалом.Обведіте контур свого обличчя. На що він схожий? Існують п'ять форм - кругле, квадратне, овальне, прямокутне і трикутне, його ще називають "сердечко".
2
Тепер з'ясуйте ваш тип волос.Оні можуть бути густими або тонкими, прямими або вьющіміся.Короткіе стрижки ідеально підходять власницям тонких і прямих волос.Женщінам з розкішними локонами йдуть асиметричні стрижки з челкамі.Густие волосся ідеальні для «шаруватих» стрижок .
3
До овального особі підходять практично всі стріжкі.Для круглого особи гарні гладкі лінії і загострені кінці. Об'ємні стрижки строго протівопоказани.К квадратному особі йдуть локони і кучері. Головне тут не підкреслювати щелепу, тобто закінчувати стрижку набагато вище підборіддя. Не підійдуть, при такій формі, довгі прямі волоси.К трикутникове личку хороші стрижки що акцентують увагу на верхній половині обличчя - різноманітні «рвані», асиметричні або креативно пофарбовані челкі.Короткіе стрижки не здатні прикрасити власниць прямокутного особи.
4
Існує безліч варіацій класичних коротких стрижок боб і каре - асиметричні, з різною формою чубчика, з видовженими пасмами поверх основної стрижки. Подивіться модні журнали - можливо, вони підкажуть вам несподіваний варіант.Убедітесь в тому, що вподобана стрижка прикрашає обличчя, за формою схоже з вашим.
Корисна порада
Експериментуйте з он-лайн програмами. Є багато сайтів, які дозволяють завантажити свою фотографію і «приміряти» різні стилі.