Як вводити залишки в 1С: Управління торгівлею.

1С являє собою комплексне рішення для організації фінансового, кадрового, матеріального та бухгалтерського обліку на підприємстві. Зокрема, «1С: Управління торгівлею» дозволяє контролювати і фіксувати всі операції купівлі-продажу на підприємстві.
Вам знадобиться
  • - «1С: Управління торгівлею».
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Управління торгівлею» за допомогою ярлика на робочому столі, відкрийте потрібну базу. Для введення залишків в 1С перейдіть в меню «Документи», далі перейдіть в пункт «Продажі», виберіть опцію «Коригування боргу». Також ви можете відкрити документ для введення залишків в 1С за допомогою наступних команд: «Документи» - пункт «Закупівлі».
2
В ньому виберіть опцію «Коригування боргу». На екрані буде відкритий журнал документів - у ньому натисніть на кнопку «Додати». Відбудеться створення нового документа. Виберіть з поля «Контрагент» необхідного контрагента.
3
Введіть один або декілька договорів в табличну частину документа, далі введіть валюту і суму боргу. Клацніть по кнопці «Додати», щоб внести цю рядок в табличну частину. Введіть у колонку «Збільшення боргу» суму боргу вашого контрагента перед підприємством. Далі проведіть документ «Коригування боргу», щоб завершити введення даних. Натисніть кнопку «ОК».
4
Виконуйте введення залишків товару станом на початок певного облікового періоду, наприклад, місяця, кварталу або року. Перед введенням залишків в 1С встановіть робочу дату на останній день місяця, який передує початку наступного облікового періоду.
5
Для цього виберіть пункт меню «Сервис» - «Параметри», встановіть потрібну дату. Щоб внести залишки товару на складах, створіть документ «Оприбуткування товарів». Для цього перейдіть в меню «Документи», виберіть пункт «Запаси (склад)» і клацніть «Оприбуткування товарів».
6
Натисніть кнопку «Додати». В полі «Підстава» введіть «Введення початкових залишків», натисніть на кнопку «Ціни і валюта», виберіть тип цін - «Закупівельна». Клацніть по кнопці «Підбір». Встановіть прапорці «Ціна», «Кількість» і «Характеристика». Виберіть потрібний елемент подвійним клацанням миші, вкажіть параметри. Після додавання всіх товарів вийдіть з вікна номенклатури. Клацніть «ОК».