Чому болять нирки.

Організм людини так влаштований, що дає знати про хвороби, інфекціях і запальних процесах. Саме тому так важливо навчитися розуміти його. Одним із симптомів може стати біль у нирках, яка свідчить про розвиток небезпечного захворювання. Щоб виявити джерело проблеми необхідно пройти діагностику.
Інструкція
1
Небезпека хвороб нирок полягає в тому, що пацієнт може зовсім не відчувати жодних болів. Отже лікареві дуже складно розпізнати інфекцію або запалення. Також багато людей відчувають слабкість, стають сонними і не можуть працювати ефективно. На жаль, ці симптоми не дають повної картини захворювання.
2
Якщо ви все ж відчуваєте біль у нирках, це дозволить вчасно виявити інфекцію.
3
Причиною цих неприємних відчуттів може стати: - розтягнення ниркової капсули, що спостерігається при гострій формі гломерулонефриту; - запалення ниркової миски при хронічному або гострому пієлонефриті. Біль найчастіше відчувається в одному боці, хоча може - спостерігатися здавлювання з обох сторін; - закупорка сечоводу через занадто густий застояної крові або конкремента; - перегин, який спостерігається при різних аномаліях в положенні нирок; - статичне скорочення сечоводу; - нефроптоз, тобто опущення нирки ; - фіброма або аденома (доброякісна пухлина); - хронічна ниркова недостатність, причиною якої може стати порушення їх нормального функціонування на - протязі 3 місяців і більше; - рак нирки , який можна визначити по ряду ознак (кров у сечі, пухлина в області попереку, високий кров'яний тиск, - висока температура, анемія та інше); - ішемія ниркової тканини, викликана інфарктом нирок і т.д.
4
Відчувши біль у нирках, необхідно визначити її локалізацію і иррадиацию. Це дозволить надалі правильно поставити діагноз. Крім болю захворювання нирок супроводжується зниженням кількості сечі, печінням, домішками піску і крові в сечі, сверблячкою та іншими симптомами. Також у хворого проявляється блювота, нудота, озноб. У такій ситуації дуже важливо якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря-уролога.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pB5gte0RB7A