Чому болить поперек.

З болями в попереку знаком майже кожна людина. Якщо ви сидите в незручній позі, то через час випробуєте дискомфорт в поперековій зоні. Але виражені болі мають конкретні причини, від яких необхідно позбавлятися. Тому відповідь на питання, чому болить поперек , є першим кроком у боротьбі з недугою.
Інструкція
1
Поперекові болю поділяються на гострі і хронічні, які викликані різними захворюваннями хребта або нервових закінчень.
2
Болем супроводжуються розтягування м'язів, які протікають в гострій формі. У цьому випадку ви відчуваєте обмежену рухливість, біль не переміщається в область паху або ноги, всі больові сигнали локалізуються в спині, їх подають довгі м'язи, які спазмовані.
3
При невдалому падінні або перегині спини ви можете відчути сильні болі в попереку. Це може бути перелом хребта. У цьому випадку необхідно якомога швидше викликати швидку медичну допомогу і до приїзду лікарів не рухатися. Якщо пацієнт страждає остеопорозом або іншими ураженнями кісткової системи, переломи можуть траплятися, без будь-яких різких рухів, буквально «на рівному місці».
4
Ще одна неприємна ситуація, при якій ви відчуваєте різкі болі в попереку - це зміщення міжхребцевих дисків. При цьому ви відчуваєте обмеження рухливості, ваше тіло приймає вимушене положення, неможливо ні повернутися, ні випростатися. Буває, що без допомоги стороннього не можна навіть прилягти. При участі в патологічному процесі нервових корінців виникає одностороння корінцевий біль, розлади чутливості, можливі випадки зниження ахіллового рефлексу, а також зниження інтенсивності або відсутності колінного рефлексу. Часто випнутий міжхребцевий диск впливає на розташований нижче корінець і викликає його патологи.
5
Сильні болі в попереку виникають при епідуральному абсцессе. Це важке захворювання, яке вимагає негайного лікування. Біль особливо сильно проявляється при натисненні або постукуванні.
6
При захворюваннях кульшового суглоба теж гострі болі проявляються в попереку. У цьому випадку вони більше віддають в сідниці, нижню частину попереку і в ноги.
7
При болях у попереку, насамперед, звертайтеся до сімейного лікаря або терапевта. Якщо біль нестерпний - викликайте лікаря додому. При падінні або сильному ударі необхідно звернутися до травматолога. Також при болях у попереку пройдіть обстеження у ортопеда, гінеколога, проктолога, нефролога та уролога. Після огляду профільного фахівця можна звернутися до мануального терапевта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yWfiAh1Cwg8