Як розібрати пральну машину Indesit. розібрати пралку Індезіт.

В сучасних пральних машинах Indesit однією з найбільш поширених причин поломок є дефекти чи несправності підшипників, які знаходяться на осі барабана. Вартість їх заміни в сервісному центрі досить висока, в той час як вартість ремкомплекта доступна багатьом. Тому замінити підшипники кожен може самостійно.
Вам знадобиться
  • -Ремонтні комплект
  • -Набір викруток
  • -діелектрична рукавички
  • -пластикові ємності
  • -дерев'яний брусок
  • -металевий стрижень
  • -молоток
Інструкція
1
Для заміни підшипників зніміть задню і верхню кришки пральної машини Indesit, потім акуратно зніміть ремінь зі шківа барабана і приводу мотора. Все кріпильні болти складіть в пластикові ємності, щоб вони не загубилися. Візьміть дерев'яний брусок і заблокуйте шків барабана. Потім викрутити гвинт, який його фіксує. Акуратно зніміть шків з осі, використовуючи спеціальний знімач. Потім викрутіть кріпильні болти і зніміть распорную планку.
2
Зніміть гвинти, які забезпечують кріплення планки, потім трохи посуньте саму планку разом з пружинами ближче до передньої стінки пральної машини і закріпіть. Потім зніміть противагу, що необхідно для демонтажу хомута і кришки бака. Вимкніть електричні дроти від тена термостата. Дійте акуратно, щоб дроти термодатчика не обірвалися. Після того, як кришка бака знята, демонтуйте барабан і уважно огляньте його цілісність. Очистіть нагрівальні елементи від накипу.
3
Зніміть вузол підшипників з осі барабана, після чого випрессуйте з нього несправні підшипники. Для цього встановіть дерев'яні бруски по краях корпусу вузла подшипником, призначте до нього металевий стрижень і по черзі за допомогою молотка вибийте підшипники. Якщо навичок демонтажу підшипників ні, краще звернутися до фахівців. Такі роботи у них не займуть більше п'ятнадцяти хвилин.
4
Замініть негідні підшипники новими з заздалегідь придбаного ремонтного комплекту. Зберіть конструктивні елементи пральної машинки в зворотній послідовності. Перевірте працездатність побутової техніки.
Зверніть увагу
Несправність хоча б одного підшипника в пральних машинах Indesit проявляється підвищеним рівнем шуму в процесі обертання барабана. Це особливо чутно тоді, коли барабан повністю завантажений, а також при віджиманні випраної білизни. Поломки такого роду є поширеною причиною витоків води через вузол підшипників. Тому від своєчасної заміни підшипників залежить економне споживання води.
Корисна порада
Кріплення, встановлені в корпусі вузла підшипників, окислюються під впливом вологи, що ускладнює процес їх відгвинчування. Нічого страшного, якщо при демонтажі гвинти поламаються. Їх потрібно буде акуратно висвердлити, а потім - нарізати нове різьблення потрібного діаметра.