Як зняти пластикове підвіконня. Як демонтувати пластикове підвіконня.

Пластиковий підвіконня поєднує практичність і естетику. Він перешкоджає проникненню протягів в приміщення, запобігає відтік теплого повітря з квартири. Але іноді в процесі ремонту виникає необхідність зняти пластиковий підвіконня. Як це зробити акуратно, не пошкодивши укоси?
Вам знадобиться
  • -ножовка
  • -подвеси
  • -спеціальний клей
  • -маякі
  • -ніж з жорстким лезом
Інструкція
1
Є кілька способів демонтувати пластиковий підвіконня. Акуратно відбийте шар штукатурки під підвіконня ом. Візьміть ніж з жорстким лезом і зріжте шар піни, що залишився після монтажу пластикової конструкції. Робіть це повільно і гранично уважно, щоб застиглий шар монтажної піни не зламався. Тепер потягніть підвіконня на себе, трохи опускаючи вниз.
2
Є ще один варіант демонтувати пластиковий підвіконня, не знімаючи укосів і не відбиваючи штукатурку під ним. Візьміть ножівку по дереву і пропиляєте нею шар монтажної піни, потім аналогічним чином зніміть рідкий пластик, який залишився на стиках укосів і підвіконня а. Зрізаючи цей шар, акуратно підтягуйте підвіконня на себе. Якщо конструкція не піддається, ще трохи пропиляєте шар монтажної піни під вікном. Потім знову потягніть підвіконня на себе. Обмежте фізичні зусилля, щоб не поламати підвіконня.
3
Наростити виступи підвіконня а можна без демонтажу конструкції. Для цього візьміть обрізки пластикових конструкцій необхідного розміру і кольору. Потім закріпіть їх з обох боків підвіконня а за допомогою підвісів. Ретельно замажте місця стикування рідким пластиком - так, щоб не було опуклостей, шорсткостей і інших дефектів. Дайте розчину просохнути. Потім обробіть поверхню фенозолом.
4
Для монтажу пластикового підвіконня а використовується спеціальний клей або цементний розчин. Конструкцію також можна закріпити на гвинти з металевою основою. Встановлюйте підвіконня таким чином, щоб довжина підвіконня а перевищувала ширину віконного отвору разом з укосами.
Зверніть увагу
Щоб забезпечити функціональність пластикових підвіконь, їх необхідно встановлювати над опалювальними радіаторами. Причому, відстань від підвіконня до батареї повинно бути, в середньому, десять сантиметрів.
Корисна порада
Виступи пластикового підвіконня повинні бути не більше п'яти сантиметрів. Дотримання цієї умови необхідно, щоб тепле повітря, що надходить від радіатора, потрапляв на внутрішню поверхню вікна і просушував утворюється на стеклах конденсат. Це продовжить термін експлуатації пластикових вікон.
Необхідність у демонтажі підвіконня виникає на увазі його значного зносу, що призводить до втрат тепла в зимовий період або при заміні старого вікна на нове. Принцип «ламати - не будувати» тут недоречний. Демонтувати підвіконня потрібно обережно.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до заміни підвіконня , переконайтеся, чи був він прикріплений до стіни. Якщо кріплення все ж є, їх потрібно послабити. Можете це зробити ударом гумового молотка знизу.
2
Після видалення кріплень можна спробувати витягнути підвіконня назовні. У разі невдалої спроби постарайтеся створити невеликий простір між стіною і підвіконням за допомогою молотка і зубила. Оскільки підвіконня зроблені, як правило, з масивних дощок, під ними можуть перебувати закладні деталі, які слід також видалити. Якщо ви не збираєтеся міняти всю віконну раму, підвіконня слід витягати обережно, щоб її не пошкодити. Після демонтажу проведіть зовнішній огляд рами і переконайтеся, що вона не просіла і не деформувалася.
3
Можлива ситуація, коли заміні підлягає не весь підвіконня, а лише частина його. У цьому випадку спочатку ви очищаєте поверхню від фарби, після чого демонтіруете зогнилу секцію і замінюєте її новою.
4
Має свої особливості ремонт підвіконня , виготовленого з бетону. Під впливом вологи і температурних перепадів він піддається розтріскування і навіть часткового руйнування. Щоб привести в порядок таке підвіконня, спочатку видаляєте його зруйнований фрагмент, а потім заливаєте це місце цементною сумішшю і покриваєте цементним розчином.
5
Найпростіше демонтується підвіконня з ПВХ. У будинках, побудованих в 50-60 роки, підвіконня «втоплені» в стіну. При їх витяганні можуть бути пошкоджені шпалери. Щоб цього не сталося, за допомогою ножа надріжте шпалери, щоб їх можна було відігнути і після закінчення демонтажу і встановлення нового підвіконня наклейте їх на колишнє місце.
6
Іноді при заміні старих вікон під підвіконням можна виявити паклю або інші наповнювачі. Все це обов'язково видаліть, а звільнене місце заповніть кладкою.