Як створити образ на нетбуці. програма образ дисків нетбук.

Багато людей вже давно активно використовую образи CD та DVD дисків. У більшості випадків, щоб зберегти всю інформацію з певного диска створюється його образ. Як ви розумієте, єдине технічна вимога для цього - наявність DVD-приводу.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно створити образ диска, використовуючи для цього нетбук, то вам потрібно зовнішній DVD-привід. Це пристрій підключається до порту USB мобільного комп'ютера і виконує всі функції інтегрованого приводу. Виконайте з'єднання зовнішнього DVD-приводу з вашим нетбуком. Дочекайтеся установки драйверів для нового обладнання. Якщо цього не сталося, то знайдіть потрібні драйвери на сайті виробника даного приводу.
2
Скачайте і встановіть програму Alcohol Soft. Врахуйте, що необхідно використовувати ту версію програми, яка відповідає встановленої операційної системи. Перезавантажте комп'ютер, щоб завершити установку додатка. Запустіть програму Alcohol.
3
Відкрийте лоток зовнішнього DVD-приводу і вставте в нього диск, образ якого необхідно створити. Розгорніть вікно програми і натисніть кнопку «Віртуальний диск». Виберіть один диск і натисніть кнопку «Ок». Зачекайте, поки програма створить новий віртуальний привід.
4
Перейдіть в меню «Створення образів». Дочекайтеся завершення зчитування встановленого диска. Виберіть необхідний DVD-привід і натисніть кнопку «Далі». Введіть ім'я майбутнього файлу-образу і вкажіть папку, в яку програма його збереже. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення процесу створення нового образу. Після цього його назва з'явиться в головному меню програми.
5
Щоб використовувати дані образ, запустіть програму і клацніть по його назві правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Змонтувати на пристрій» і в розгорнулося меню вкажіть один з ваших віртуальних приводів. Тепер відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виберіть потрібний віртуальний привід. В якості альтернативи ви можете використовувати програму Daemon Tools. Пам'ятайте про те, що версія Lite не включає в себе можливість створення образів, а дозволяє лише зчитувати вже готові файли.