Як прибрати колір з волосся.

Якщо ви пофарбували волосся, а отриманий результат вам не подобається категорично, то можна не вдаючись до послуг перукаря змінити колір волосся різними способами. Наприклад, перефарбувати волосся або змити раніше нанесену фарбу. Або максимально депігментованих структуру волоса.
Вам знадобиться
  • Осветляющая фарба
  • Помічник
  • Час
Інструкція
1
Для повної депігментації кольору на волоссі, необхідно їх знебарвлення. Це можна зробити за допомогою будь осветляющей фарби, яка продається в магазинах побутової парфумерії. Або аналогічним способом, за допомогою засобів професійного фарбування. Професійний спосіб, як в перукарні більш щадяще знебарвлює волосся, саме з цього, будь-які перукарські процедури рекомендується робити у професіоналів. Але якщо таких профі поруч немає, то вам необхідно зробити розчин у зазначеній пропорції з наступних складових: змішайте десять грам осветляющей пудри і двадцять мілілітрів тривідсоткового оксиданта. Обидва цих компонента можна придбати в магазинах професійної косметики. Нанесіть отриману суміш на волосся на двадцять п'ять-тридцять хвилин і змийте з шампунем і кондиціонером.
2
Для того щоб змінити колір волосся можна їх пофарбувати в інший колір, тільки пам'ятати одне правило - на вихідний світлий відтінок необхідно наносити фарбу більш темного. Таким чином, колір волосся змінитися. Якщо колір волосся спочатку темний, то його можна освітлити способом зазначеним вище.
3
Якщо отриманий результат фарбування вас не задовольняє, то вам необхідно зробити змивку отриманого кольору. Для цього також знадобляться компоненти з магазину для професійних перукарів. Зробіть склад в пропорції один до одного з осветляющей пудри, тривідсоткового оксиданта, води і шампуню. Нанесіть отриману суміш на волосся і тримайте тридцять хвилин. Після чого змийте водой.Такім чином, після змивки колишнього кольору, можна буде повторити фарбування волосся в інший відтінок.
Зверніть увагу
Потрібно в точності дотримуватися поради, які наведені в цій статті. Інакше ви можете просто напросто позбутися свого волосся.
Корисна порада
Якщо все ж боїтеся ризикувати або сумніваєтеся в якості придбаного матеріалу - то кращим варіантом буде звернутися до професійного перукаря.