Як підняти дах в гаражі.

Висота типових гаражів далеко не завжди відповідає потребам їх власників. Нерідко виникає необхідність підняти дах гаража на певний рівень, щоб забезпечити вільний проїзд мікроавтобусів або вантажного автомобілю.
Вам знадобиться
  • -металева арматура
  • -цегла або шлакоблок
  • -бетон
  • -домкрат
  • -под'емний кран
  • -залізобетонні стовпи
  • -металева смуга
Інструкція
1
Візьміть домкрат, підніміть з його допомогою гараж, забезпечивши стійкість конструкції. Підставте вниз в якості опори шлакоблоки або залізобетонні стовпи.
2
Візьміть аркуш металу товщиною 3 мм, розкроїте з нього смуги необхідної ширини і приваріть до нижньої частини гаража. Від якості зварювального шва багато в чому залежить надійність всієї конструкції в цілому. Акуратно приберіть опори. Цей спосіб підходить тільки для металевих гаражів , які експлуатуються нетривалий час, так як в старих конструкціях метал піддається корозії, і при проведенні реконструкції може просто зруйнуватися.
3
Щоб збільшити висоту гаража зі значним ступенем зносу, по черзі підійміть домкратом гараж з кожної зі сторін і покладіть під неї міцне підгрунтя. Потім опустіть конструкцію на імпровізований фундамент.
4
Підняти дах гаража можна і за рахунок устаткування фундаменту. Заздалегідь підготуйте залізобетонні стовпи. Потім підйомним краном приберіть конструкцію з того місця, де вона перебувала раніше. Підготуйте розчин бетону і приступайте до зведення фундаменту. Щоб забезпечити додаткову міцність основи, необхідно по всьому його периметру закласти металеву арматуру. Залийте фундамент і дайте йому вистоятися.
5
Відновіть металевий гараж на фундамент, використовуючи залізобетонні стовпи. Закріпіть конструкцію на бетонній основі. Гараж готовий до есплуатаціі.
Зверніть увагу
Дах гаража забезпечує стійкість і жорсткість конструкції в цілому. Тому піднімати її необхідно гранично обережно, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки.
Корисна порада
Установка металевої конструкції гаража на залізобетонні стовпи одночасно вирішує кілька проблем: будівля не просідає, не крениться в одну сторону, ворота відкриваються нормально, забезпечуючи вільний проїзд автомобільного транспорту.