Як отримати html-код для картинки.

Щоб html-сторінка містила якесь зображення, його потрібно додати за допомогою спеціальних тегів. Існують певні правила оформлення картинки на html- коду: вам потрібно вказати назву картинки і розташувати її в доступному для сторінки місці, а також вказати розмір зображення і підпис.
Вам знадобиться
  • - знання html;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Приготуйте зображення, яке ви плануєте вставити. Не варто розміщувати на сторінках занадто об'ємні зображення - це значно «утяжелит» сторінку, зробивши завантаження повільної. Якщо оформлення все-таки має на увазі включення великого зображення, існують деякі хитрощі в дизайні - вам допоможуть поради досвідчених веб-розробників.
2
Додайте зображення в папку редагованої html-сторінки. Якщо за планом на сторінці буде багато зображень, оптимально розкладіть їх по папках, і тоді назва картинки в html-коді включатиме також і назва папки, в якій вона розміщена. Можна використовувати спеціальні назви для папок, які дозволяють вам не плутатися при великій кількості різноманітних файлів.
3
Внесіть в текст сторінки тег. Не помиліться в символах. Лапки також обов'язкові - так браузер дізнається, що всередині лапок йде текстове повідомлення (в даному випадку - назва картинки ), а не виконуваний код. Додайте розмір зображення за допомогою параметрів width="..." і height="...". Даний параметр означає, скільки пікселів на сторінці повинно займати вставлене зображення. Додайте спливаючу підпис для зображення за допомогою параметра.
4
Збережіть зміни, а потім відкрийте html-сторінку в браузері для перевірки результату вашої роботи. Якщо в процесі виконання коду виникли помилки, браузер виведе на екран відповідне повідомлення. Також існує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє в режимі реального часу створювати html коди сторінок, без знання мови програмування. Ви повинні всього лише ставити потрібні файли в потрібні сторони і підписувати їх.