Як поміняти лампочку в мікрохвильовці. Як поміняти лампочку в мій.

Мікрохвильові печі, як будь-який вид побутової техніки, періодично можуть виходити з ладу. Якщо в печі СВЧ згоріла лампочка, в наявності інші дрібні несправності, усунути їх можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.
Вам знадобиться
  • -Інструкція на мікрохвильову піч
  • -Набір викруток
  • -пластмассовая ємність
  • -діелектрична рукавички
Інструкція
1
Визначте характер несправності за списком неполадок і способів їх усунення. Він, як правило, є в технічному керівництві по експлуатації побутової техніки. Якщо під час використання мікрохвильовки або при відкритті дверцят підсвічування не спрацьовує, то, найімовірніше, необхідно замінити лампочку .
2
Вимкніть мікрохвильову піч від мережі електроживлення. Потім зніміть верхній кожух. Він має П-подібну форму і закріплений ззаду за допомогою саморізів. На правій бічній стінці СВЧ печі є отвори, через які світло надходить безпосередньо в камеру. Навпаки цих отворів встановлена лампа.
3
Через знятий кожух буде видно патрон лампи мікрохвильової печі, вставлений в повітропровід. Вийміть патрон, викрутити з нього лампу, замініть її і встановіть на місце. Зберіть кожух. Перевірте працездатність побутової техніки.
4
Якщо після заміни лампи підсвічування знову не працює, проблема може полягати в несправності інших елементів або таймера. Якщо характер неполадки має просте рішення, провести ремонт можна самостійно. Але для усунення більш складних несправностей краще звернутися в сервісний центр.
Зверніть увагу
Ніколи не займайтеся самостійним ремонтом мікрохвильових печей, якщо гарантійний термін на модель ще не минув. Тому що цілісність корпусу заводської збірки в цьому випадку буде порушена, що може стати причиною відмови в гарантійному сервісному обслуговуванні.
Корисна порада
У більшості моделей мікрохвильових печей використовуються лампи потужністю 20w з цоколем Е-14. Але в конструкції деяких печей СВЧ лампи не оснащені різьбовим цоколем, тому викриття їх неможливо. Такі лампи з цоколем можна придбати в спеціалізованих магазинах.