Як знизити тиск.

Знизити тиск можна за допомогою рецептів народної медицини, масажу або прийому медикаментів. Вибір методу залежить від обставин і причини підвищеного тиску. Сильне і стрімке погіршення самопочуття вимагає термінового прийому ліків.

Інструкція
1
Прийміть ліки. Тип препарату і його дозування визначає лікар, який враховує вік пацієнта, особливості перебігу захворювання, загальний стан і т.д. Антигіпертензивні препарати ("Адельфан", "Тенорик", "Сінепрес" і пр.) діють швидко, знижуючи тиск до нормальних показників.
2
помедитуйте. Медитація за умови дотримання правил дихання допоможе знизити тиск. Розслабтеся, влаштуйтеся зручніше і дихайте правильно. Дихайте глибоко, повільно, розмірено протягом 10 хвилин, і тиск стабілізується.
3
Помасажуйте активні точки. Проведіть кінчиками пальців по прямій лінії від мочки вуха до ключиці, по 10 разів з кожного боку. Відступите від краю мочки вуха 0,5 см у напрямку до носа. Цю точку енергійно розтирайте протягом хвилини. Сильно розітріть мочки вух і потягніть їх вниз 20 разів. Масажуйте точку між великим і вказівним пальцем за годинниковою стрілкою протягом двох хвилин.
4
Випийте чашку трав'яного чаю. Приготуйте гарячий напій з ягід шипшини або глоду, заваріть свіжий зелений чай або каркаде, випийте кілька крапель настоянки валеріани, півонії або собачої кропиви.
5
Зробіть льодовий масаж. Візьміть два шматки льоду з холодильника, покладіть на шию по обидві сторони від сьомого шийного хребця. Після того, як лід розтане, шию треба витерти насухо, потім трохи помасажувати цю ділянку і змастити шкіру камфорним маслом. Різні температури впливають на судини, що сприяє нормалізації тиску.
6
Поставте гірчичники, по одному гірчичнику на литкові м'язи і на плечі. Іноді можна додати по гірчичнику на лоб і потилицю. Розігрівання тканин викличе відтік крові і зниження тиску.
7
Зробіть оцтові примочки. Змочіть невеликий шматок тканини яблучним або звичайним оцтом, прикладіть компрес до підошов на 15 хвилин. Приберіть тканина, як тільки тиск нормалізується.
8
Зробіть гарячу ножну ванну. Опустіть ноги по щиколотку в тазик з гарячою водою, відкиньтеся назад і розслабтеся. Можна поставити гірчичник на область потилиці. Судини розширяться, ваше самопочуття поліпшиться.
9
Випийте склянку гарячого молока. У склянку молока додайте чайну ложку настоянки глоду, добре перемішайте і випийте маленькими ковтками.