Як лікувати кісту на яснах.

Про існування кісти можна навіть не підозрювати - рідкісні неприємні відчуття при пережовуванні їжі зазвичай не викликають занепокоєння. Але коли тканини запалюються, ясна опухає і починає хворіти, то потрібно прийняття екстрених заходів.
Вам знадобиться
  • - кухонна сіль;
  • - ромашка, евкаліпт, календула, шавлія;
  • - спирт або горілка;
  • - часник.
Інструкція
1
Пройдіть терапевтичне лікування. Зверніться до стоматолога, який рассверлени зуб, забезпечить відтік гнійного вмісту, продезинфікує порожнину. Промивання дезінфікуючими розчинами, введення антибактеріальних препаратів покликане очистити порожнину кісти від хвороботворних мікроорганізмів і продуктів їх діяльності. В очищену порожнину вводяться препарати для стимуляції росту кісткової тканини, зуб «запечатується» пломбою і через півроку перевіряється стан порожнини - рентген покаже, чи залишилися осередки запалення.
2
Видаліть кісту хірургічним методом. При видаленні кісти лікар може вирізати тільки частина ураженого кореня або видалити його повністю - вибір визначається існуючими можливостями для збереження коренів зубів. Утворені дефекти виправляють установкою коронок.
3
Вирвіть хворий зуб. Найшвидший і достовірний спосіб ліквідації кісти на яснах - видалення зуба. Якщо кіста повністю оточила коріння зуба, він сильно хитається або зруйнований практично повністю, то стоматолог приймає рішення видалити зуб. Після цього проводяться санирующие заходи, і ставиться коронка.
4
До огляду лікаря можна прийняти термінові заходи по зменшенню болючості тканин і зняттю запалення. Розведіть поварену сіль теплою водою і полощіть хворий ділянку, періодично затримуючи воду для створення ефекту компресу - солона вода зменшить набряклість, продезинфікує ясна і знеболить зуб. Замість солоної води можна використовувати концентровані трав'яні відвари - ромашка, евкаліпт, календула, шавлія та інші склади з протизапальною дією. Полоскати рот потрібно якомога частіше. Іноді для полоскань використовується спирт або горілка - зниження больових відчуттів відбувається за рахунок антисептичної обробки і анестезії.
5
Корисні властивості часнику використовуються для дезінфекції ясна - розріжте одну часточку навпіл і натріть зрізом ясна. Можна дрібно нарізати зубчик часнику і потримати його в роті протягом півгодини - дезинфікуючі речовини проникнуть через слизову і допоможуть придушити інфекцію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_ZO7WnJQib0