Як зробити завивку.

Якщо ви вирішили зробити собі хімічну завивку самі, не виходячи з дому, спочатку уважно вивчіть своє волосся і визначте їх тип по п'яти категоріях. Текстура волоса: жорсткі, середньої товщини, тонкі. Щільність - тобто густота волосся. Пористість - здатність волосся пропускати вологу. Еластичність - низька або нормальна здатність волосся розтягуватися в локоні. Напрямок росту волосся - останній важливий показник.
Вам знадобиться
  • склад для завивки
  • бігуді
  • керамічна або пластмасова плошка
  • губка
  • рушник
Інструкція
1
Проведіть тест на переносимість складу для завивки. На невелику пасмо свого волосся нанесіть трохи складу: якщо після декількох хвилин волосся пасмо не рветься, робіть завивку на все волосся. В іншому випадку розбавте склад водою. Щоб перевірити рідина на алергію, на 10 хвилин нанесіть її трохи на область за вухом. Змийте сумішшю води і перекису водню: шкіра не повинна червоніти і свербіти.
2
Якщо тест пройшов добре, вимийте все волосся, просушіть, розчешіть. Закрутіть волосся на бігуді, але обов'язково - не туго. Шкіру на скронях і на лобі змастіть кремом, закрийте серветками. На руки - рукавички, на плечі - рушник.
3
Склад для завивки вилийте в пластмасову або керамічну посудину. Візьміть губку, швидкими рухами нанесіть складу спочатку в області потилиці, потім тімені і скронь. Оберніть голову махровим рушником і не знімайте його стільки часу, скільки сказано в інструкції до Завивочний складом. Після цього, не знімаючи бігуді, ретельно промийте голову. Обітріться рушником.
4
Фіксаж збийте в піну. Нанесіть його на вологе волосся в бігудях на 5-8 хвилин. Зніміть бігуді, знову нанесіть фіксаж на волосся і почекайте ще 5-8 хвилин. Промийте волосся спочатку водою, потім - кислим розчином (2 г лимонної кислоти на 1 літр води).
5
На вологе волосся нанесіть спеціальний ополіскувач або касторове масло.
Зверніть увагу
Перед хімічною завивкою волосся краще не фарбувати. Якщо пофарбували, витримайте мінімум 2 тижні до завивки. Засіб для завивки повинно містити мінімум спирту і максимум поживних веществ.Еслі після завивки локони вийшли слабкими, ви занадто туго накрутили волосся на бігуді або брали занадто великі пасма. Якщо волосся поміняли колір, значить ви передержали їх під час нанесення фіксажа.Не мийте волосся наступні 3 дні після завивки: вони занадто чувствительные.Расчесывайте волосся щіткою з широкими зубами.
Корисна порада
Роблячи завивку, потрібно пам'ятати про будову особи: чим більше особу крупне, тим волосся повинні укладатися в більший завіток.Цвет волосся теж впливає на розмір кучерів. Брюнеткам і рудим підходять будь завитки. Волоссю каштановим, русявим і світлим - крупний завиток або хвиля. Яскравою блондинці підійде лише максимально натуральна хвиля.