Як змайструвати меблі.

На сучасному ринку предмети меблів представлені в широкому асортименті. Але тяга до індивідуальності нерідко змушує включати фантазію і майструвати меблі самостійно. Ліжко, зроблена своїми руками, внесе в інтер'єр спальні неповторний колорит, вбере в себе відбиток своїх власників.
Вам знадобиться
  • -брус
  • -цельние листи фанери
  • -плотніцкій інструмент
  • -фурнітура
  • -обівочная тканина
  • -будівельний степлер
  • -скоби
  • -морілка або фарба
Інструкція
1
Візьміть аркуш цільної фанери розміром 3х1,5 метра. Товщина матеріалу повинна бути не менше 18 мм. Одного листа таких розмірів буде достатньо, щоб зробити днище і узголів'я ліжка. Розкроїте днище розміром 2х1,5 метра. Добре зачистите кінці.
2
З решти листа фанери розкроїте узголів'я розміром 1х1,5 метра. Розкрийте узголів'я ліжка морилкою або фарбою. Дайте поверхні добре просохнути. Щоб змайструвати меблі своїми руками, можна використовувати ламіновану фанеру. В такому випадку узголів'я можна не обробляти.
3
Зберіть раму ліжка. Для цього зробіть заготовки з бруса, ширина і довжина яких повинна відповідати розмірам днища. Зберіть раму з цих заготовок, ґрунтовно скріпивши їх між собою. Обробіть готовий каркас таким же розчином, що і узголів'я. Дайте просохнути.
4
Встановіть днище ліжка на готову раму, прикріпивши довгими болтами. Із зовнішнього боку днища закріпіть ніжки ліжка. Готові моделі можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Але ніжки ліжка можна виготовити самостійно - з дерев'яного бруса або іншого відповідного матеріалу.
5
Приготуйте оббивну тканину, розкроїте її за розмірами головах. Закріпіть тканину на підготовленій поверхні за допомогою будівельного степлера. Закріпіть узголів'я на каркасі за допомогою метизів.
6
Щоб змайструвати ліжко у вигляді подіуму, знадобляться два аркуші фанери: один - на днище і узголів'я, а другий - на вертикальні поверхні, які будуть заміняти ніжки. Подіум з фанери необхідно прикріпити до підлоги і обтягнути тканиною. Тоді саморобна ліжко буде виглядати більш естетично.
Зверніть увагу
Особливу увагу необхідно приділяти надійності кріплень днища ліжка до рами. Від цього залежить тривалість експлуатації цього предмета інтер'єру. Замість фанери можна використовувати листи ДСП, іншого будівельного матеріалу відповідної текстури і щільності.
Корисна порада
Щоб змайструвати ліжко в східному стилі, досить обладнати балдахін. Для цього потрібно стояки з дерев'яного бруса каркаса продовжити вгору і обладнати ще одну раму, на якій закріпити парчу, оксамит або будь-яку напівпрозору тканину.
Навіть стару квартиру може оживити недорога кухонна меблі , зроблена своїми руками. Це дозволяє не тільки заощадити на покупці нового гарнітура, а й втілити в життя свої власні задумки та нестандартні ідеї.
Інструкція
1
Купівля готових меблів, звичайно, справа менш клопітка, але вельми дороге. Тому досвідчений домашній умілець за бажання може, засукавши рукава, обійтися без допомоги меблі вих салонів. Далеко не всі предмети кухонних меблів можна зробити своїми руками на високому рівні, але дещо вам під силу.
2
Для початку визначтеся, яку саме меблі ви хочете змайструвати. Від цього залежить вибір відповідного матеріалу. Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення меблів для кухні служить ламінована деревинно-стружкова плита. Можливе використання і спеціальних соснових щитів, але робота з ними зажадає додаткової обробки поверхні, що підвищить витрати часу та праці.
3
Окрім практичних навичок вам знадобляться ножівка, електродриль, лобзик, струбцини для затиску деталей, фреза для вибірки матеріалу. Не обійтися також без самої деревно-стружкової плити, шпону, оргалита або фанери, фурнітури, кріпильних деталей, стандартної мийки та вручений плити.
4
Кухонна меблі традиційно складається з модулів або блоків. Тому почати виготовлення слід з викреслювання ескізу майбутньої кухні, в якому треба врахувати всі функціональні модулі. Розміри модулів повинні відповідати можливостям кухонного приміщення. Не обмежуйтеся зразковими ескізами, викреслюють розміри кожного блоку з урахуванням деталей і сполучення поверхонь.
5
Окремі елементи меблів, такі як дверцята навісних шаф, бажано придбати окремо або зробити на замовлення. Висота поверхні столів повинна відповідати висоті вручений плити. При цьому враховуйте товщину стільниці і висоту опорних ніжок.
6
Перш ніж встановлювати стільницю, випиляєте в ній отвір, в який буде вставлятися мийка. Після цього на мийку встановлюється змішувач, під'єднуються підвідні шланги. Потім мийка кріпиться до стільниці. Змонтована таким чином стільниця готова до установки на стіл.
7
Зроблена своїми руками кухонна меблі більшою мірою здатна задовольнити ваші потреби і при дбайливому ставленні до себе послужить досить довго.