Як визначити продуктивність комп'ютера.

Від продуктивності комп'ютера залежить складність завдань, з якими він може впоратися. На сьогодні середня потужність ПК досить висока, але щоб, наприклад, грати в нові ігри і при цьому використовувати високі настройки графіки або займатися декодуванням відео, його загальна продуктивність повинна бути трохи вище середньої. Знаючи потужність свого комп'ютера , ви зможете орієнтуватися, який софт до нього варто купувати.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Wiondows.
Інструкція
1
Операційні системи Windows Vista і Windows 7 дозволяють дізнатися продуктивність комп'ютера за допомогою стандартних засобів. Необхідно просто протестувати його, тоді вам буде доступна оцінка потужності ПК. Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте «Панель управління». Далі виберіть компонент «та знаряддя».
2
У вікні виберіть функцію «Оцінити комп'ютер». Чекайте завершення операції перевірки. Використовувати комп'ютер в цей час не рекомендується, так як в процесі тестування він працює на максимальних можливостях, і додаткове навантаження на систему може привести до збою даного процесу. По його завершенні виводиться загальна оцінка ПК і оцінка кожного комплектуючого окремо (процесор, відеокарта). Якщо ви увійшли в цей розділ, і там вже стоїть оцінка продуктивності, значить система справила тестування автоматично.
3
Якщо ваша базова оцінка менше 3,5, то це означає, що комп'ютер досить слабкий, і підійде тільки для вирішення офісних завдань. Оцінка від 3,5 до 5 свідчить про середні характеристиках ПК. Ви зможете використовувати більшу частину софта, грати в ігри на мінімальних налаштуваннях графіки. Оцінка від 5 до 7 (на деяких версіях Vista максимальна оцінка 6) говорить про досить високий потенціал ПК. Вам доступні практично всі програми, можете грати в більшість нових ігор на високих налаштуваннях графіки. Оцінка від 7 до 7,9 говорить про дуже високу потужності вашого комп'ютера . З таким індексом продуктивності операційної системи можна встановлювати будь-які програми і грати в самі технологічні відеоігри.
Корисна порада
Базова оцінка визначається найслабшим комплектующим. Якщо у вас, наприклад, для всіх параметрів оцінка 6,0, а для 3D (відеокарта) 3,0, то для росту загальної продуктивності потрібно всього лише замінити відеокарту.