Як поміняти CD-rom в ноутбуці. Як поміняти в собі все.

Зовні ноутбук являє собою єдине пристрій, який містить в собі всі компоненти сучасного комп'ютера. Здається, що розібрати його дуже складно, але це не так. Виробники подбали про зручність користувачів, і основні замінні компоненти ноутбука, такі як вінчестер, привід і пам'ять розташовані в доступних місцях.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть ноутбук, закрийте кришку з екраном і переверніть його кришкою вниз. Уважно огляньте нижню панель ноутбука: виробник розміщує підказки у вигляді піктограм або спеціальних наклейок, які вказують, які болти і для чого можна викрутити. Також варто відзначити, що з ноутбуком могла йти спеціальна інструкція, в якій описані основні рішення проблем.
2
Знайдіть місце розміщення приводу - це легко зробити за наявністю панелі приводу на боці ноутбука. Знайдіть гвинтики, які утримують привід в корпусі ноутбука. Візьміть викрутку Philips з дуже маленьким наконечником і акуратно виверніть гвинтики. Якщо викрутка не підходить, придбайте іншу, так як потрібно акуратно все відкрутити, щоб не пошкодити нутрощі.
3
Не варто виламувати гвинтики, якщо вони не піддаються. Швидше за все їх потрібно було викручувати в певному порядку. Деякі гвинти викручуються не до кінця. Розташуйте гвинти на столі так, щоб їх не можна було змахнути і втратити. Дістаньте привід, акуратно потягнувши за лицьову частину пристрою. Встановіть новий привід і закрутіть гвинти на їх місця. Врахуйте, що ідеально підійде тільки привід такої ж моделі. Аналогічні приводу з таким же роз'ємом можуть просто не поміститися в корпус або виступати в передній частині.
4
Не забувайте, що самостійне розтин корпусу ноутбука може позбавити вас гарантійного терміну. Перед будь-якими діями краще зателефонувати в сервісний центр і уточнити це питання. Якщо у вас є гарантія, і вона все ще дійсна, відразу ж несіть ноутбук в сервісний центр, де вам проведуть всі дії з лагодженням апарату. Також перед цим підготуйте всі документи для гарантії.