Як позбутися від анорексії.

Втрата апетиту може бути викликана різними причинами: нервовий розлад, стреси, неправильне харчування і спосіб життя. Вони ведуть до порушення функціонування органів травлення. Усі заходи щодо позбавлення від анорексії проводяться після визначення причин захворювання.
Інструкція
1
Приступайте до їжі тільки після настання почуття голоду. Якщо ви звикли харчуватися по годинах, то пропустіть обід або вечерю - почуття голоду повинно пробудити апетит і поснідаєте ви, вже хоча б для того, щоб приглушити неприємні відчуття.
2
Закінчуйте трапезу з легким відчуттям голоду. Встаючи з-за столу, ви повинні відчувати, що не наситилися - переїдання небезпечно для людей, які страждають на анорексію, яким потрібно завжди бути трохи голодними, щоб не втратити інтерес до їжі.
3
Приймайте інсулін. Якщо відмова від їжі супроводжується значними порушеннями в роботі організму, то слід провести неспецифічне лікування - введення інсуліну, що підвищує апетит, за яким слід пропозиція висококалорійної їжі.
4
Вживайте продукти, що розпалюють апетит. Овочі, фрукти та ягоди необхідно вживати через здатність міститься в них клітковини викликати рефлекторне виділення травних соків. Цитрусові допомагають прискорити процес перетравлення і збуджують апетит. Яблука і виноград впливають на інтенсивність травного процесу - стимулюють вироблення ферменту, що розщеплює білки. Часник, що вживається в сирому вигляді, продукує виділення шлункового і кишкового соку. Обов'язково додавайте в блюда зелень і спеції.
5
Пройдіть курс психотерапії. В результаті консультації фахівця вам доведеться змінити свої уявлення про небезпеки анорексії і усвідомити всю важливість існуючої проблеми. У запущених випадках застосовується техніка гіпнозу, тобто навіювання на підсвідомому рівні і перегляд ціннісних установок. Групова терапія більш результативна через можливість поспілкуватися з людьми зі схожими проблемами, розповісти про свої труднощі та отримати цінні поради.
6
Підвищіть масу свого тіла. Дієта при лікуванні анорексії повинна бути висококалорійної, з частими прийомами їжі. Харчування не повинно бути рясним, головне - дотримуватися необхідну калорійність страв і набирати не більше 2-4 кг ваги за один місяць.
7
Складіть індивідуальний план харчування. Розробку свого раціону здійсните разом з психотерапевтом і дієтологом, які врахують всі особливості організму і призначать адекватний харчової режим.
Зверніть увагу
Анорексія являє собою повну або ж часткову втрату апетиту. Зазвичай втрата апетиту є симптомом, супутнім ряду захворювань і зникає сама собою після вилікування хвороби. Усунувши причину анорексії, зазвичай можна позбутися і від неї самої.
Корисна порада
Анорексія, це проблема втрати апетиту. Вона супроводжується скороченням функції травної системи, порушенням обміну речовин, повільні згасанням організму, слабким імунітетом. Щоб знову почати жити повноцінним життям, потрібно не тільки знати, як позбутися від анорексії, але і знайти в собі силу слідувати наміченим планом. Ось кілька порад загального плану, які допоможуть справитися з недугою.