Як знайти видалені фотографії.

траплялося вам видалити фотографію ненавмисно? І не просто фотографію, а дуже важливу. Ту, яку неможливо повторити: перші кроки вашої дитини, його перша посмішка, весілля, ювілей. І як же стає прикро. Хоч плач. А змінити нічого не можна.
Вам знадобиться
  • - програма ФОТОДОКТОР.
Інструкція
1
Але так здається лише на перший погляд. Існують різні програми, що дозволяють відновити видалені фотографії та інші файли. Наприклад, Undelete Plus або ФОТОДОКТОР. Знайти можете на сайті softodrom.ru. Встановіть програму на ваш комп'ютер. Як правило, подібне програмне забезпечення завжди встановлюється в системний каталог локального диска на персональному комп'ютері. ФОТОДОКТОР ви можете знайти на однойменному сайті. Скачайте програму. Потім запустіть її. Слід зазначити, що з її допомогою можна відновити ізюбраженія з будь-якого носія, будь то жорсткий диск або флешка.
2
Отже, у вікні, ви побачите такі вкладки: «Вибір пристрою», «Пошук фотографії», «Відновлення». Щоб почати пошук видаленої фотографії, виберіть спочатку носій, клікнувши по відповідній вкладці. Перед цим ви можете вставити в комп'ютер кілька носіїв і вибрати їх всі в програмі, проте це займе більше часу.
3
Коли носій обраний, перейдіть до наступної вкладки «Пошук фотографії». Перед вами відкриється список. Поставте прапорець навпроти тієї фотографії, яку потрібно відновити. Клікніть «Далі». Якщо ви не пам'ятаєте ім'я фото або у вас кілька зображень з однаковими іменами, то перегляньте їх. Для перегляду виберіть вкладку «Показати ескізи».
4
Фотографії вибрані. Залишився останній крок - вказати, куди фотографію потрібно зберегти. Клацніть «Ok». Відновлення ваших фотографій почалося. Чи не відновлюйте фотографії в ті ж категорії, де вони і були. Так як сектори можуть перезаписати один одного, виникне помилка відновлення.
Для відновлення видалених з жестого диска даних рекомендують використовувати певні програми. Вони призначені для зчитування інформації з неактивних областей вінчестера, які недоступні в звичайному режимі.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Лідером в області відновлення даних є утиліта Easy Recovery. Ви можете використовувати будь-яку іншу програму, якщо вважаєте, що вона зручніше в експлуатації або якісніше виконує своє завдання. Встановіть Easy Recovery останньої доступної версії і перезавантажте комп'ютер. Запустіть цю програму.
2
У лівій колонці виберіть меню Data Recovery і відкрийте його. Якщо ви просто випадково видалили потрібні фотографії, то виберіть пункт Deleted Recovery. У лівому меню вікна, що з'явилося виберіть розділ жорсткого диска, на якому були розташовані видалені файли. Ви можете вказати всі доступні локальні диски, але це збільшить час, витрачений на пошук потрібних даних.
3
Встановіть галочку навпроти параметра Complete Scan. Це забезпечить запуск найбільш якісного пошуку видалених файлів. Тепер в меню File Filter натисніть стрілочку «Вниз» і в розгорнулося меню виберіть пункт Image Documents. Це дозволить заощадити час, тому програма буде шукати тільки файли певного формату (в даному випадку це зображення).
4
Натисніть кнопку Next і почекайте, поки завершиться аналіз жорсткого диска і пошук видалених файлів. Тривалість цього процесу залежить від розміру вибраного розділу і продуктивності вашого комп'ютера. Після завершення цієї операції в лівому меню з'явиться список доступних для відновлення файлів і папок.
5
Виділіть потрібні вам фотографії та натисніть кнопку Next. Вкажіть розділ диска і папку, в яку будуть скопійовані відновлені зображення. В даному випадку обов'язково потрібно використовувати інший розділ диска або USB-накопичувач. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення операції. Натисніть кнопку Done і закрийте програму. Перевірте відновлені файли. Можливо, деякі з них виявляться пошкодженими.