Як зробити метелика.

Щоб інтер'єр вашої вітальні, кухні або дитячої мав легкий, повітряно-річний вигляд, можна прикрасити його симпатичними метеликами!
Інструкція
1
Метелика можна зробити з картону. Картон підійде як білий, так і кольоровий. Можна скористатися трафаретом, приклавши його зверху картону і обвести, а потім вирізати готову метелика. А можна намалювати від руки олівцем - намалювати невелике тільце, крильця, головку з вусиками, вообщем, як вам підказує фантазія, і вирізати ножніцамі.Затем метелика потрібно раскрасіть.Еслі ви використовували білий картон, то розфарбуйте метелика яскравими фарбами, наприклад, червоним, оранжевим , блакитним, малиновим, зеленим кольорами, додайте трохи чорного кольору в області головки, можна на крильцях намалювати нехитрі візерунки - кружечки, завитки, полосочки. Фарби можна використовувати будь-які, найпростіші - гуаш, акрилову, навіть лак для нігтів. Якщо ви використовували кольоровий картон, то метелика можна залишити однотонного кольору. Але щоб її якось прикрасити - посипте блискітки на крильця, або намажте в деяких місцях лаком для нігтів з блесткамі.І завершальний момент, щоб ваша метелик могла до чогось прикріплятися, приклейте на середину тільця метелика, на звороті, двосторонній скотч , і тоді ви зможете прикріпити метелика до всякого місця - на стіну, шафа, двері, куди забажаєте.
2
Аналогічним чином, можна зробити метелика з пластикової пляшки. Добре підійде півторалітрова пляшка. Її легко різати ножицями. Розфарбувати таку метелика можна також акриловою фарбою або лаком для нігтів, посипати блискітками або приклеїти стрази.
3
А ще можна зробити метелика з дроту і тканини. Для цього потрібно зробити каркас крилець з дроту, шляхом згинання, обтягнути каркас легкої напівпрозорої тканиною (напівпрозора тканина для того, щоб метелик виглядала легше). Для тіла метелики знадобиться вата, яку потрібно згорнути у вигляді невеликого товстого "черв'ячка", і обмотати такою ж тканиною, що і крильця. Намалювати на тілі метелика, спереду, тонким маркером глазки (це буде голівка). Потім тільце приклеїти або пришити зверху до крильцям. Вусики зробити з дроту, можна прямі, а можна трохи закруглити. На крильця приклеїти блискітки, стрази, намистинки, красиві камінці. Пікреплять метелика можна шпилькою або голочкою, наприклад, до штори, а до твердої поверхні - двостороннім скотчем.Вот таких веселих метеликів можна зробити своїми руками. Вони пожвавлять ваш інтер'єр і додадуть особливу ауру і атмосферу в вашому домі!