Що таке ПК.

ПК - це персональний, тобто використовуваний однією людиною, комп'ютер. В даний час абревіатура ПК часто застосовується до більшості домашніх або офісних комп'ютерів, використовуваних як робочої або ігрової станції.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що початкове призначення комп'ютерів - виконувати обчислювальні роботи, більшість користувачів використовує ці пристрої для зовсім інших цілей. Переважна більшість людей розглядають персональний комп'ютер як засіб доступу до різних інформаційних мереж і ігрову платформу.
2
В даний час під персональним комп'ютером увазі не тільки стаціонарні ПК, але і ноутбуки з усіма їх різновидами, планшети і навіть КПК. Серійний випуск персональних комп'ютерів почався в 1977 році. Це була модель Apple ll. Перші масові продажі почалися в 1984 році. Особливу популярність отримала модель Apple Macintosh.
3
Випуск таких персональних комп'ютерів, якими ми можемо бачити їх зараз, розпочався в 1995 році. Це було обумовлено появою операційної системи Windows 95. Її ключова особливість полягала в тому, що від користувача не вимагалося практично ніяких навичок, щоб успішно використовувати можливості персонального комп'ютера.
4
Сучасні ПК складаються з трьох основних частин: системний блок, монітор і всілякі пристрої введення даних. Природно, в даному випадку мова йде про класичний поданні комп'ютера. Існують моноблоки, які становлять симбіоз монітора і системного блоку. Ноутбуки (мобільні ПК) дозволяють використовувати можливості комп'ютера, що не встановлюючи його в певному місці і не вимагаючи підключення до мережі змінного струму.
5
Планшетні ПК є продовженням серії мобільних комп'ютерів. В даному випадку пристроєм введення служить не клавіатура, а сенсорний (що реагує на дотики) екран. Кишенькові ПК схожі зі стаціонарними комп'ютерами тільки архітектурою. Вони не можуть виконувати більшість завдань, з якими успішно справляються настільні ПК і ноутбуки.