Що таке ЕОМ.

ЕОМ - це обчислювальна машина, яка побудована з використанням електронних пристроїв в якості функціональних елементах. В даний час абревіатуру « ЕОМ » використовують, в основному, як термін в юридичних документах.
Інструкція
1
Вважається, що перша електронна обчислювальна машина була винайдена в 1943 році. Це був перший комп'ютер, що працює з вакуумними лампами. Подібні ЕОМ відносяться до першого покоління обчислювальних машин даного типу і являють собою досить великі споруди.
2
Перші міні- ЕОМ були створені задовго після того, як ці пристрої стали створювати з використанням транзисторної елементарній базі. До другого покоління електронних обчислювальних машин можна віднести обладнання, для деяких частин якого створювалися власні контролери. У цей період активно розвивається розробка персонального забезпечення, що дозволяє спростити роботу з ЕОМ .
3
Третє покоління електронних обчислювальних машин створювалося з використанням інтегральних схем. Така методика складання ЕОМ дозволяла зробити їх порівняно компактними, одночасно з цим знижуючи витрата на виробництво. До введення інтегральних схем всі пристрої попросту споювали з потрібними елементами. В цей період часу створюються перші серійні комп'ютери IBM/360 і IBM/370.
4
Сучасні комп'ютери, якими ми бачимо їх зараз, є яскравими представниками електронних обчислювальних машин четвертого покоління. Типова ЕОМ , при створенні якої використана архітектура IBM PC, складається з трьох основних елементів: - пристрій управління і логічний пристрій (центральний процесор); - пристрій зберігання даних (жорсткий диск); - пристрої введення-виведення даних (монітор, клавіатура, миша і т.д.).
5
Варто відзначити, що до електронних обчислювальних машин можна віднести багато пристроїв, активно використовуються в даний момент, такі як калькулятори, портативні ігрові приставки, електронні книги, планшетні комп'ютери та багато інших електронні пристрої.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8IgAuEAr1e4