Як почати новорічний вечір.

Як свято почати, так він і пройде в цілому. Тому початок новорічної вечірки потрібно продумувати дуже ретельно. Тим більше немає практично ніяких обмежень. Все може обмежуватися тільки польотом вашої фантазії. І саме у ваших силах відкрити свято весело, незабутньо і неповторно.
Інструкція
1
Один з варіантів, який ви можете використовувати для початку вечора, досить традиційний. Це вітання Діда Мороза та Снігуроньки. Наприклад, вони можуть разом відзначити всіх присутніх, запропонувати їм разом зустріти Новий рік. Або можна розіграти сценку, ніби Снігуроньку вкрали, щоб перешкодити настанню свята. Такий початок з легкістю задасть тон всій вечірці і забезпечить загальну концепцію свята, так як справа порятунку Снігуроньки буде йти червоною ниткою через всю вечірку. До кінця вечора, звичайно ж, Снігуронька повинна бути знайдена, і Новий рік обов'язково настане.
2
Хочете запропонувати гостям і близьким оригінальний варіант? Почніть з конкурсу. У всіх святкування зазвичай почнеться з застілля і традиційних тостів, а у вас - з розваги. Не забудьте тільки попередити гостей заздалегідь, що відразу до столу ви не сядете. Потрібно це для того, щоб люди трохи перекусили і не були голодними. Адже гості, які тільки й мріють про бутерброді з ікрою і салатик, навряд чи відгукнуться на ваш заклик пограти в новорічні ігри охоче.
3
Можете почати вечірку з феєрверку. Як правило, найміцніша асоціація, пов'язана у всіх з Новим роком, полягає в тому, що салют повинен бути після бою курантів, а не навпаки. Зламайте стереотип і запустіть петарди, хлопавки та іншу піротехніку ще на початку свята. Зустріньте своїх гостей із запаленими бенгальськими вогнями і фонтанами.
4
Якщо ваші гості досить демократичні, приготуйте їм незвичайне розвага в якості початку вечора. Заздалегідь підберіть і розкладіть різну мішуру, "дощики" та інші елементи новорічного декору (кульки, шишки і т.д.). Запропонуйте кожному прийшов гостю внести свій вклад в справу прикраси приміщення до свята. Або, як варіант, запропонуйте повісити що-небудь на ялинку. Можна і з особистих речей, які гості потім заберуть назад.
5
Поставте велику ємність (банку, каструлю і т.д.) на вході. Приготуйте листочки паперу і ручку. Коли на порозі з'являться гості, запропонуйте їм відразу ж написати новорічні побажання. Їх ви пізніше будете читати за столом.
6
Варіантів того як почати свято, може бути дуже і дуже багато. Вибирайте той, який точно сподобається вам і вашим гостям. І будьте впевнені, що такий оригінальний свято вони не забудуть.