Як зробити красиві сніжинки.

Навіть якщо за вікном так і не випав сніг, напередодні новорічних свят потрібно створити собі зимовий настрій. Для цього достатньо прикрасити квартиру незвичайними витонченими сніжинками, зробленими своїми руками.
Вам знадобиться
  • - папір кольоровий двостороння;
  • - ножиці;
  • - клей олівцем або ПВА;
  • - пір'я білі;
  • - дріт;
  • - гель з блискітками для прикраси листівок;
  • - бісер, прозорі намистини;
  • - серветки.
Інструкція
1
Створіть неповторну сніжинку за допомогою техніки квіллінг. Для цього наріжте (або придбайте готові набори) папір на смужки однакової ширини. Суть техніки зводиться до того, що папір завивається і укладається на ребро, схоплюється в певних місцях клеєм, а зображення складається з завитків, скручених деталей. Почніть з шести однакових змотаних з паперу променів, додайте до них скручені деталі. Використовуйте ножиці для створення завитків. Головне правило - готовий виріб має бути симетричним. Такі сніжинки чудово виглядають на ялинці, на предметах інтер'єру.
2
Сплетіть зі світлої пружною дроту каркас сніжинки . Відріжте три або чотири однакових шматочка, складіть їх, щоб середини лежали в одній точці. Переплетіть в цьому місці дріт, зафіксуйте. У вас вийде шість або вісім променів. Далі за принципом павутини оповте сніжинку, відступивши від центру 0,5-1 см. Створіть складний малюнок за допомогою дроту, намагайтеся, щоб малюнок був однаковий між кожною парою променів. Коли каркас сніжинки готовий, прикріпіть до одного променю нитка, повісьте. Рясно покрийте гелем з блискітками для оформлення листівок (він продається в канцелярських відділах). Коли гель висохне, повторіть операцію стільки разів, щоб у підсумку вся сніжинка була покрита блискітками. При плетінні можна використовувати бісер. Кінці променів прикрасьте прозорими скляними намистинами, закріпіть їх за допомогою клею.
3
Виріжте традиційну сніжинку, але використовуйте не білий папір, а серветку, яка зроблена з пресованої фактурної папери. Підготовлений квадрат складіть по діагоналі, потім ще і ще раз щодо центру. Виріжте хитромудрі візерунки, намагайтеся, щоб сніжинка складалася з тонких фігурних переплетень. Акуратно розправте сніжинку. На кінці серветки приклейте біле пір'я. Використовуйте прозорий клей. Такі сніжинки добре виглядають на вікнах, але для прикраси ялинки вони не підходять - занадто тонкі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=75HezHqyKdI