Як завивати волосся на щипці.

Кожній жінці хочеться виглядати чарівно і ловити на собі захоплені погляди чоловіків. Красиві і доглянуті волосся завжди привертають увагу. Для того, щоб зробити ту чи іншу зачіску, дами використовують різні засоби і пристосування. Щипці для завивки волосся є в арсеналі практично кожної представниці слабкої статі.
Вам знадобиться
  • Кондиціонер для волосся, щипці для волосся.
Інструкція
1
Вимийте волосся. При митті обов'язково використовуйте кондиціонер для волосся. Він захищає волосся під час завивки і дозволить менше часу витрачати на укладання.
2
Ретельно висушіть ваше волосся. Піддавати впливу електричних приладів можна тільки сухе волосся. В іншому випадку ви можете спалити їх.
3
завивати волосся пасмами. Чим товщі пасмо, тим довше часу йде на її завивку. Маленькі пасма не вимагає великого часу для завивки.
4
Не розчісуйте і не мийте ваші волосся відразу після завивки. Кудрі можуть моментально зникнуть, і весь ваш труд буде марним.
Зверніть увагу
Завивка волосся за допомогою електричних приладів - шкідлива процедура для здоров'я вашого волосся. Так що намагайтеся часто до неї не вдаватися.
Корисна порада
Не залишайте волосся на щипці для завивки довше восьми секунд.
Пряме волосся можна зробити кучерявими за допомогою бігуді та плойки. Існує кілька способів для завивки пасом, правильний варіант потрібно підбирати під конкретний тип волосся.
Вам знадобиться
  • Бігуді або термобігуді, плойка або праску для завивки волосся, шампунь, термозахисної засіб для завивки плойкою, лак для волосся, гребінець, затиски.
Інструкція
1
Щоб накрутити волосся за допомогою бігуді, спочатку вимийте голову з шампунем. Злегка висушіть волосся феном до невеликої вологості. Розчешіть дуже ретельно. Зачешіть верхню частину волосся наверх, закріпіть затискачами, щоб волосся не заважали. Відокремте тонку пасмо від волосся знизу і накручуйте її на бігуді в напрямку до голови.
2
Для довгого волосся візьміть довгі бігуді, щоб локон виглядав не скрученим, а хвилястим після їх зняття. Бігуді можна брати різних форм і матеріалів. В такому випадку локони завжди будуть різними, і ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант бігуді, завивка якими сподобається вам більше.
3
Коли накрутите всі нижні волосся, таким же способом накручуйте волосся нагорі. В останню чергу накрутите чубок на бігуді великого розміру. Трохи вологе волосся з бігуді потрібно тримати до повного висихання 2-3 години. Прискорити цей процес можна обсушуванні накручених волосся теплим феном. При накручуванні термобігуді на волосся, локони утворюються вже через 20 хвилин після їхнього застосування.
4
У міру висихання волосся акуратно знімайте бігуді. Не розчісуйте, щоб локони зберегли свій вигляд, а розправте їх руками. Злегка збризніть волосся лаком для кращої фіксації локонів.
5
При використанні плойки (гарячих щипців) або прасування для завивання волосся на вимиті пасма слід попередньо нанести термозахисної засіб і ретельно висушити локони феном. Потім дійте за тим же принципом: відокремте верхню частину волосся наверх і накрутіть спочатку нижні волосся. Як тільки накрутите всю нижню частину волосся щипцями, злегка збризніть на них лаком.
6
Приступайте до накручування плойкою верхній частині волосся. Коли будуть готові всі пасма, укладіть локони, як вам більше подобається, і зафіксуйте вийшла зачіску лаком. З накручених волосся можна створювати зачіски, заплітати неміцний косу, заколювати гребенями і шпильками, перехоплювати стрічкою, закріплювати окремі пасма на голові невидимками.