Як дізнатися мітку тому.

Мітка томи - це спеціальна конфігурація, службовка для створення томів жорсткого диска. Змінювати її не рекомендується, оскільки ви можете втратити деякі користувача файли.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і запустіть службову програму «Виконати». У який з'явився невеликому вікні введіть diskmgmt.msc і натисніть Enter. З'явиться утиліта настройки управління жорсткими дисками. Якщо не вдалося запустити її таким чином, скористайтеся пунктом меню «Адміністрування» в панелі управління комп'ютером. У вікні виберіть зліва пункт меню «Управління дисками».
2
Перегляньте всі наявні запам'ятовують пристрої. Перегляньте мітки томів (літери), присвоєні носіям інформації. Якщо вам потрібно змінити її, натисніть на дисковому пристрої правою кнопкою миші і виберіть пункт «Змінити букву диска або шлях до диска».
3
Зверніть увагу, що якщо на ньому знаходиться операційна система і Program Files, існує величезна ймовірність втрати всіх даних користувача і подальша переустановка Windows. Якщо ж це звичайний диск, на якому зберігаються файли, не пов'язані з встановленими програмами або операційною системою, то максимум, чим ви ризикуєте - збити шлях до даних, можливо прописаним тією чи іншою програмою.
4
Якщо ви хочете змінити мітку томи знімного диска, наприклад, карти пам'яті телефону, поміняйте даний параметр в тому ж меню, однак найкраще зробіть резервні копії даних на локальному диску комп'ютера , оскільки можлива повна або часткова їх втрата. Міняючи мітку томи карти, майте на увазі, що надалі вона може стати недоступною для читання на вашому мобільному пристрої, а також деякі дані неможливо буде використовувати в тих чи інших цілях.
5
Якщо це сталося, виконайте форматування перейменованого знімного носія з безпечного режиму. Потім отформатируйте за допомогою мобільного пристрою, тільки після цього починайте користуватися картою в звичному порядку. При зміні мітки томи знімного жорсткого диска перевірте, чи містяться на ньому торрент-файли, оскільки ви можете втратити роздачу.
Зверніть увагу
Зміна мітки томи, на якому знаходяться файли установки, може вплинути на роботу багатьох програм.