Як зробити іграшку йо-йо. Як зробити йойо своїми руками.

 •  Захоплююча і цікава іграшка йо-йо (ЇЇ), здатна на довгий час зайняти дитину і практично кожного дорослого. Чарівність цієї штучки в її простоті. На сьогодні існують різноманітні стилі гри в йо-йо. Є й свої рекордсмени, і свої чемпіони. У СНД це винахід теж нашумів.
 •  Принцип роботи чудо-стрибунця в його формі. Ньютоновская сила і більш нічого. Виходячи з постулатів теорії всесвітнього тяжіння, головне для іграшки правильно підібраний противагу. Другим питанням є ідеал круглої форми, пружність нитки, її міцність на розрив, і міцність цілісної конструкціі.На насправді, зробити йо-йо не складно. Іграшка має багато спільного з котушкою ниток радянського зразка. От тільки крила у неї трохи ширше. І ось вона ідея номер один.
 •  Для того щоб зробити ЇЇ можна використовувати дерев'яну котушку з-під ниток. На фронти котушки потрібно наклеїти круги рівного діаметра. Краще якщо вони будуть мати борти загнуті всередину. Попередньо варто постачити Ваше йо-йо противагою. Відмінно зіграє цю роль забитий у центр котушки цвях або інший металевий, важкий стрижень. Дуже важливо, щоб навантаження було розподілено рівномірно і в центрі, це ще одна причина по якій котушка підійде ідеально.
 •  Виготовити окружності з бортами можна з жерстяних банок. Їх краї легко деформувати і загнути. Крім того, вони додадуть особливого дворового шарму іграшці. Як варіант, також можуть послужити пластикові пластини, кришки від пляшок та іншої креативний матеріал.
 •  Другий цікавий варіант для падлюка, це колеса. Щоб зробити її зручним і досить важким, можна використовувати пластикові колеса для роликів або скейта. З'єднати два таких колеса просто, через наявність промислової різьби. Єдиний мінус, іграшка може вийти важкої і травмоопасной. Втім, як і будь-яка з них.
 •  Ідеї для реалізації можна знайти і в будівельному арсеналі, і в іграшковому магазині. Головне проявити уважність і знайти деталі, які б відповідали потребам іграшки.
Цю нехитру іграшку любив Наполеон і Дюк Еллінгтон. Зробіть йо-йо самостійно, це просто!
Вам знадобиться
 • - Дві бляшані банки через газованих напоїв
 • - Олівець
 • - Рідкі цвяхи
 • - Залізна стружка
 • - Чи не змиваються фарби
Інструкція
1
Йо-йо - іграшка древня, відома ще в Стародавній Греції. Кріпиться на мотузці. В магазині професійна модель коштує чимало. Але існують способи зробити симпатичну «йо-Йошку» самостійно! Насамперед необхідно знайти дві порожні бляшані банки з-під газованих напоїв. Вони і будуть основою для іграшки. Візьміть ножиці або ножик і акуратно відріжте верхівки банок, відступаючи від краю приблизно на сантиметр. Обережно, краї гострі! Загніть їх у всередину, і, щоб вони стали гладкими, пройдіться по поверхні напилком.
2
Тепер робимо вісь. Візьміть олівець, відріжте від нього шматочок приблизно в три сантиметри. Тепер вставляємо в зроблену заздалегідь дірочку олівець, а з іншого боку, де раніше плескався напій, заливаємо рідкими цвяхами. Олівець повинен бути вставлений десь на один сантиметр. Важливо зробити іграшку важкої! Тому в розчин з рідкими цвяхами необхідно додати що-небудь робить важчою, наприклад металеву стружку. Потім виконайте ті ж маніпуляції з другої банкою. Отже, вийшла вісь і два диска.
3
Тепер прикріпимо до осі мотузочку. Тут все просто. Підберіть не надто тонку, тієї довжини, яка вам зручна (вибирайте по росту). Прикріпіть її, зробіть на вільному кінці петельку, щоб було за що триматися. Намотайте на вісь всю мотузку. Йо-йо фактично готовий! Тепер можна зайнятися його красою, наприклад розфарбувати банки-основи незмивною фарбою. Можна проявити фантазію. Ту ж процедуру можна спростити. Купіть звичайну дверну ручку, яка складається з двох частин, прикріпіть мотузочку. Грайте і розслабляйтеся!
Зверніть увагу
- Якщо ви маєте в своєму розпорядженні матеріалами, можете виточити основу йо-йо з дерева - Оптимальний діаметр диска близько 5-10 сантиметрів, а відстань між ними - чим тонше, тим краще