Як прибрати шрам на обличчі. позбавлення від атрофічних рубців.

Зведення шрамів на обличчі - справа індивідуальна. Чоловіки до цього ставляться по-різному, але жінки ... Дам шрами НЕ прикрашають, це точно. А це означає, що «попсоване» обличчя вимагає втручання. Слід, звичайно, пам'ятати, що не всі шрами можна видалити без слідів. Але ті шрами, які до кінця видалити не можна, можна зробити практично непомітними. Видалити шрам на обличчі можна двома шляхами, хірургічним і нехірургічним.
Інструкція
1
Нехірургічний шлях видалення шрамів і рубців: За допомогою лазерного видалення видаляють в основному гипертрофические рубці. Цей спосіб полягає в руйнуванні лазером грубої сполучної тканини і стимулюванні утворення нових, еластичних волокон. Місцеве знеболювання робить процедуру безболісною. Тривалість процедури лазерного видалення шрамів займає від п'яти хвилин до години. Проміжний ефект можна помітити вже через тиждень, остаточний ефект стає видно по закінченні 3-6 місяців. Нерідко після операції лазерного видалення призначають пілінг.Для неглибоких рубців і шрамів підійде пілінг. Ця операція при додаванні фруктових кислот підвищує пружність шкіри і вирівнює рельєф, а також робить різницю між кольором шкіри і шраму майже непомітною. Після поверхневого пілінгу може призначатися хімічний.
2
Хірургічний шлях: Способів видалити шрам за допомогою хірургічного втручання багато. Один з них полягає в висічення рубця та накладення внутрішньошкірних швів. Також роблять пластику і зміна контурів рубця, пластику рубця з подальшою пересадкою кожі.Експандерная дермотензія застосовується для видалення великих рубців і шрамів. Складається вона з двох ступенів. Перша включає в себе вшивання експандера (силіконового мішечка) в шкіру неподалік місця шраму і введення в нього фізіологічного розчину, який розтягує над рубцем шкіру. Другий ступінь полягає у видаленні мішечка, иссечении рубця і підтяжки шкіри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VOiLhe-onQw
Корисна порада
У виборі способу з видалення рубця вам слід спиратися на його природу, а також на свої уподобання. Як вже було написано, шрам або рубець неможливо видалити повністю, але можна зробити його присутність на обличчі практично непомітним.