Як запустити пуск з командного рядка.

Незважаючи на досить широкі можливості утиліти командного рядка , виклик головного меню «Пуск» не входить до їх числа, але завдання запуску обраної програми з інструменту командного рядка може бути вирішена стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows.
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Win + К або натисніть кнопку «Пуск" для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску інструменту «Командний рядок».
2
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання запуску.
3
Поверніться до головного меню «Пуск" і перейдіть в пункт «Усі програми» для виконання операції запуску інструменту командного рядка від імені адміністратора.
4
Розкрийте посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші.
5
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і ознайомтеся з основними командами інструменту введенням значення cmd/? в текстове поле.
6
Визначте директорію знаходження програми, обраної до відкриття за допомогою командного рядка і введіть значення cd C: Program Filesімя_программи в текстове поле.
7
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження переходу в обрану директорію і введіть значення імя_программи.exe в текстове поле командного рядка .
8
Підтвердіть запуск необхідного додатку натисканням функціональної клавіші Enter.
9
Поверніться до головного меню «Пуск" і перейдіть в пункт «Виконати» дл здійснення альтернативної процедури запуску вибраної програми за допомогою інструменту командного рядка .
10
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску утиліти командного рядка .
11
Введіть значення path в текстове поле командного рядка і натисніть клавішу Enter для виконання команди відображення списку каталогів, що містять виконувані файли.
12
Оберіть підмет запуску додаток в списку, і натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання запуску.