Як запускати комп'ютер без клавіатури.

Клавіатура є необхідним пристроєм для введення символів. Якщо при завантаженій операційній системі можна скористатися її віртуальним аналогом, то для входу в системи в деяких випадках без цієї складової комп'ютера не обійтися.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно увійти в комп'ютер, на обліковий запис користувача якою не встановлено пароль, просто запустите комп'ютер за звичним сценарієм за допомогою кнопки включення на корпусі.
2
Якщо на ваш профіль користувача Windows встановлений пароль для входу, спробуйте знайти будь-яку іншу клавіатуру. При цьому якщо у вас зламана НЕ клавіатура, а вхід PS/2, найкраще знайдіть друкувальний пристрій, який підключається за допомогою USB-інтерфейсу, або спробуйте поміняти клавіатуру місцями з вказування. При цьому пам'ятайте, що заміна пристроїв PS/2 відбувається при вимкненому, а ще краще повністю знеструмленому комп'ютері.
3
Завершіть роботу операційної системи. Вимкніть комп'ютер від джерела живлення, поміняйте місцями пристрою миші і клавіатури. Найкраще в порте підключення PS/2 залишити одну тільки клавіатуру.
4
Увімкніть комп'ютер, якщо при цьому на клавіатурі загорілися світлодіоди, значить, проблеми була в порте підключення. Якщо вона не запрацювала, перевірте порт за допомогою миші, при цьому переконавшись точно в її працездатності.
5
Якщо проблема полягає саме в нефункціонуючої клавіатурі, а вхід в систему здійснюється тільки при введенні пароля, придбайте нове друкувальний пристрій, найкраще, що підключається до комп'ютера за допомогою USB-інтерфейсу. Перепідключення такого пристрою не вимагає перезавантаження або відключення комп'ютера від джерела живлення, її роботу завжди простіше перевірити, підключивши до інших USB-портам комп'ютера . Те ж саме відноситься і до мишей - якщо вам часто доводиться відключати її від комп'ютера , і ви не хочете перезавантажувати операційну систему зайвий раз. Також досить зручні бездротові пристрої з USB-інтерфейсом, це відноситься не тільки до миші і клавіатурі, але і іншого обладнання, наприклад, принтери, сканери та МФУ.
Корисна порада
Майте при собі додаткову USB-клавіатуру.