Як відключити автоматичне оновлення програм. програма відключає оновлення програм на пк.

Рішенням задачі відключення автоматичного оновлення довільно обраної програми служить використання пункту «Заборонити авто оновлення» в меню «Налаштування». Відключення автоматичного оновлення операційної системи Microsoft Windows розглядається нижче.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відключення функції автоматичного оновлення в операційній системі Microsoft Windows.
2
Вкажіть пункт «Центр забезпечення безпеки» і розкрийте посилання «Центр оновлення Windows».
3
Оберіть вузол «Налаштування параметрів» в лівій області діалогового вікна центру оновлень і використовуйте пункт «Не перевіряти наявність оновлень (не рекомендується) у випадаючому списку розділу« Важливі оновлення ».
4
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції відключення служби wuauclt.exe, відповідальної за періодичність перевірки оновлень системи.
5
Розкрийте посилання «Панель управління» і перейдіть в пункт «Продуктивність і обслуговування».
6
Виберіть пункт «Адміністрування» і розкрийте вузол «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші.
7
Оберіть групу «Служби і додатки» в лівій області нового діалогового вікна і розкрийте її натисканням на значок «+», що знаходиться поряд з рядком обраної групи.
8
Вкажіть пункт «Служби» і розкрийте вузол «Автоматичне оновлення» у правій області діалогового вікна «Керування комп'ютером» подвійним кліком миші.
9
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна «Автоматичне оновлення» та натисніть кнопку «Стоп» у рядку «Стан».
10
Виберіть пункт «Відключено» в спадному меню розділу «Тип запуску» і натисніть кнопку OK для виконання команди.
11
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Якщо файл служби wuauclt.exe знаходиться в будь-якій папці крім C: \ Windows \ System32 і C: \ Windows \ prefetch, система може бути заражена вірусом.
Корисна порада
Завершення роботи служби wuauclt.exe тільки в менеджері програм призведе до автоматичного відновлення роботи сервісу, якщо система автоматичного оновлення не відключена.