Як налаштувати cdma модем.

Якщо ви є власником ноутбука або нетбука, тоді для вас є актуальним питання бездротового підключення до мережі інтернет. Один з варіантів його здійснення - використання CDMA модемів . Дані пристрої прості в підключенні і налаштуванні.
Вам знадобиться
  • - телефон стандарту CDMA.
Інструкція
1
Підключіть до usb-виходу вашого комп'ютера кабель, з'єднайте його з телефоном, щоб підключити його до ПК. Далі встановіть з диска драйвер для телефону, щоб використовувати CDMA телефон як модем. Після цього клацніть по кнопці «Пуск», перейдіть в пункт "Панель управління» - «Система», далі виберіть «Обладнання» і клацніть «Диспетчер пристроїв», знайдіть у списку «Модеми» пристрій CDMA. Для використання модему cdma для виходу в інтернет необхідно створити нове підключення.
2
Створіть нове підключення з використанням модему CDMA USB Modem. Перейдіть в «Панель управління», виберіть команду «Мережа і віддалений доступ до мережі», далі в меню зліва клацніть за командою «Створення нового підключення». У діалоговому вікні майстра «Тип мережевого підключення» виберіть пункт «Телефонне підключення до інтернету», натисніть на кнопку «Далі».
3
У наступному вікні виберіть опцію «Налаштувати з'єднання з інтернетом вручну», натисніть «Далі», щоб продовжити налаштування модему cdma. Виберіть пункт «Я підключатися до Інтернету вручну по телефонній лінії через модем», клацніть «Далі». У наступному вікні виберіть модем, який необхідно використовувати.
4
Вкажіть номер телефону, який міститься в інструкції вашого провайдера. Введіть ім'я користувача та пароль, надані вам. Клацніть «Далі». Введіть назву підключення в наступному вікні майстра. Назву можна придумати довільно. У наступному вікні клацніть «Готово».
5
Перейдіть в «Панель управління», виберіть опцію «Телефон і модем», клацніть закладку «Модеми». На установленому модемі викличте контекстне меню, натисніть «Властивості», виберіть закладку «Додаткові параметри зв'язку», введіть рядок ініціалізації в полі «Додаткові команди»: At + crm = 1; & C0. Натисніть кнопку «ОК». Запустіть з'єднання, на дисплеї телефону з'явиться повідомлення «Сполучено». Якщо ця напис з'явився на екрані, значить налагодження модему проведена успішно.