Як вставити юзербар в підпис. картинки 350х20.

Юзербар являє собою зображення, яка використовується як підпис до профілю на тематичних форумах, інтернет-конференціях. Як правило, на картинці можна побачити предмет пристрасті, переконання або захоплення автора юзербара.
Вам знадобиться
  • Розміщення юзербара в підпису.
Інструкція
1
Більшість форумів і ресурсів, на яких ви збираєтеся розміщувати юзербари, вже давно ввели свої правила розміщення графічних зображень. В основному це обмеження, т.к. великі картинки довго вантажаться, що викликає навантаження на сервер і відлякує відвідувачів з низькою швидкістю інтернет-з'єднання.
2
Рекомендується використовувати не більше 2-3 тулбаров мінімальної висоти або одного, висота якого не перевищує 90-100 мм. У підписі до профілю заборонено використовувати звичайні фотографії, т.к. їх завантаження може тривати кілька секунд. Власне, напевно вам було б неприємно отримати блокування аккаунта через неправильно завантаженого зображення.
3
Колекцію юзербарів можна знайти на ресурсах, які щодня поповнюються такими зображеннями, наприклад, http://userbars.ru. Також їх можна створювати самостійно в таких графічних редакторах, як Gimp або Adobe Photoshop. Для юзербарів є якісь стандарти, якими намагаються не нехтувати: 350х100, 350х40, 350х20.
4
Якщо ви використовуєте вже готовий юзербар, наприклад, з вище вказаного сайту, достатньо скопіювати посилання. Для цього виберіть юзербар, натисніть на нього, щоб отримати посилання або натисніть правою кнопкою миші на зображенні і виберіть пункт «Скопіювати адресу зображення».
5
Тепер перейдіть до форуму і зайдіть в розділ свого профілю, натисніть посилання «Змінити профіль» (назва може бути інше) і вставте посилання в порожнє поле під графою «Підпис». Посилання буде мати приблизно ось такий вигляд: http://i.imgur.com/JWynz.png".
6
Перед посиланням поставте тег [img], після заслання поставте дублюючийся тег [/img]. Натисніть кнопку «Зберегти» і перегляньте список своїх повідомлень, під ними повинна з'явитися підпис, в якій перебуватиме юзербар.
Юзербар - (в перекладі з англійської мови) означає графічне зображення, яке виставляється користувачем в якості графічної підписи до профілю. Юзербар и, найчастіше, являють собою невеликий малюнок прямокутної форми, який своєю формою нагадує лінійку.
Вам знадобиться
  • сервіс Userbars.ru.
Інструкція
1
Стандартний юзербар так само, як і його підвид (лінієчку), можна зробити самому або скопіювати з сайту. Адміністрація будь-якого форуму встановлює правила використання ресурсу, за якими користувач може встановити юзербар певного розміру. Невідповідність цим правилам веде до уповільнення завантаження сторінок сайту, тому ознайомтеся з даними правилами до того, як встановлювати юзербар.
2
Потім можна приступити до вибору юзербара. Велику колекцію картинок до профілю можна зустріти на сайті userbars.ru. На цьому сайті зібрана колекція, яка налічує більше 60 тисяч зображень. Даний ресурс дозволяє вибрати відповідну картинку 2 способами: за допомогою пошуку за назвою і за категоріями.
3
Після завантаження головної сторінки сервісу userbars не обов'язково реєструватися. Реєстрація буде корисна тим, хто малює юзербари і викладає їх на сайті. Якщо ви точно знаєте, що хочеться вам побачити на юзербарів, скористайтеся пошуком за назвою: натисніть лівою кнопкою миші в правому верхньому куті, введіть слово або словосполучення для пошуку, далі клацніть на кнопку «Пошук» або клавішу «Enter».
4
Якщо ви ще не знаєте, яку картинку хочете бачити в підписі до профілю, перейдіть до розділу «Категорії» і виберіть серед них шуканий варіант, наприклад, «Музика», «Машини», «Комп'ютери» і т. д.
5
Не важливо, яким способом пошуку ви скористайтеся, все одно опинитеся на сторінці з великою кількістю юзербарів. Варто відзначити, що на сторінці відображені не всі зображення на ваш запит, внизу сторінки є посторінкова навігація. Як тільки ви зупинитеся на одному юзербарів, натисніть на нього. У новій вкладці завантажиться вибраний вами юзербар, натисніть кнопку «Отримати BB і HTML код для розміщення на сторінці». У вікні, натисніть посилання «Копіювати в буфер» навпроти BB-коду або HTML-коду, в залежності від підтримки того сайту, де ви бажаєте розмістити даний юзербар.
6
Перейдіть вже на свій сайт або форум, потім зайдіть в редагування профілю. Знайдіть поле «Підпис" і вставте скопійований раніше код юзербара, натиснувши «Ctrl» + «V» або «Shift» + «Insert».
7
Натисніть кнопку «Відправити» або «Зберегти» в нижній частині вікна зміни налаштувань профілю. Юзербар успішно встановлений і надалі буде відображатися в кожному вашому повідомленні.