Як накрутити волосся на плойку. Як накрутити волосся без бигудей плойки та прасування.

Розкішні локони, злегка підкручені кінці волосся або дрібні веселі завитки - будь-яку з цих укладок за найкоротший час може зробити собі жінка, без допомоги перукаря, маючи під рукою звичайну плойку. Щипці для волосся сьогодні - найважливіший інструмент в арсеналі засобів по догляду за волоссям. Сучасні моделі пропонують масу можливих варіантів укладки, завдяки різним насадкам для створення рельєфу або навіть випрямлення волосся. Але незважаючи на простоту і зручність, не всі можуть укласти волосся плойкою з найкращим результатом. Для створення дійсно розкішної зачіски потрібно знати деякі особливості їх застосування.
Вам знадобиться
  • Плойка
  • Термозахисної засіб для укладки волосся
  • Гребінець
Інструкція
1
На чисті і обов'язково сухе волосся нанесіть засіб для укладання волосся, рівномірно розподіляючи від коренів до кончіков.Прогрейте плойку до потрібної температури. Недостатньо розігріті щипці не дозволяти вам створити чіткі, акуратні локони.
2
За допомогою гребінця, розділіть волосся на тонкі пасма, для кращої завівкі.Отступіте трохи від коренів волосся, щоб не обпекти шкіру. Окрему пасмо накрутіть на плойку знизу вгору починаючи з кінчиків. Гарячий локон акуратно зніміть з плойки, не дозволяючи йому розкрутитися. Якщо є можливість, закріпіть його в такому положенні до повного охолодження.
3
Розпустіть руками локони, якщо хочете залишити рельєф, або розчешіть для пишної укладкі.Полученную зачіску можна закріпити лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pDu4b2dp99Q
Зверніть увагу
Завивка плойкою можлива тільки на чистих, без залишків стайлінгу, і абсолютно сухих волоссі.
Корисна порада
Найкраще, для укладання плойкою, використовувати не традиційні стайлінгові кошти, а спеціальна термозахисної засіб для укладки, щоб захистити волосся від перегріву.