Як розрахувати теплий водяна підлога. Як розрахувати довжину теплої підлоги.

Народна мудрість каже, що ноги тримати треба в теплі, а голову - в холоді. Як цього досягти? За допомогою водяної теплої статі . Ця система підлогового опалення дозволяє ідеальним чином розподілити тепло. Вона володіє незаперечними перевагами. Однак перш ніж приступати до створення теплого водяного статі , потрібно розрахувати необхідні для цієї опалювальної системи компоненти.
Вам знадобиться
  • - папір міліметрівка;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - калькулятор;
  • - рулетка.
Інструкція
1
На міліметрівці намалюйте план приміщення, в якому планується створювати теплий водяній пол (рекомендований масштаб 1 см - 0,5 метра). На малюнку зобразите точне місце розташування дверей і вікон.
2
Відобразите графічно проект монтажу труб. Пам'ятайте, що йде від стояка труба повинна бути покладена уздовж вікна, оскільки саме вікно є основним джерелом надходить в приміщення холоду. До того ж у відповідність з діючими нормативами труби повинні бути прокладені від стін на відстані 20-25 сантиметрів, при цьому один від одного вони повинні знаходитися на відстані 35-50 сантиметрів (основний показник, що визначає відстань між трубами, - діаметр цих труб). На підставі креслення проекту розрахуйте потрібну кількість труб для створення теплого статі . Зробити це нескладно: виміряйте довжину труби, зображеної на міліметрівці, і помножте на коефіцієнт, що переводить розміри проектного креслення в реальний масштаб. До отриманого результату додайте два метри на підводку труби до стояка.
3
Для створення теплого водяного статі потрібен ще й теплоізоляційний матеріал, ламінований алюмінієвою фольгою. Даний матеріал забезпечує рівномірний розподіл тепла і запобігає тепловтрати (тобто, не дає тепла йти в нижню частину статі ). Щоб розрахувати, скільки знадобиться теплоізоляційного матеріалу, порахуйте площа приміщення: його довжину помножте на ширину.
4
Для заливки теплої водяної статі знадобиться пісок і цемент в наступному співвідношенні: на одну частину цементу три частини піску. Кількість необхідної води визначається дослідним шляхом. Однак пам'ятайте: занадто густу суміш складно вирівняти, а рідка буде розтікатися. Кількість необхідного піску та цементу визначається товщиною стяжки.
5
Для створення теплого водяного статі м вам знадобляться також саморізи, дюбелі та кріплення для труб, а також маячковий профіль.
Зверніть увагу
Правильно підберіть діаметр труби. Використання труб з меншим діаметром може призвести до порушення циркуляції води в опалювальній системі.
Корисна порада
Замість цементно-піщаної суміші можете використовувати спеціальний «наливна підлога», призначений для створення теплої підлоги.