Як прикрасити сукню для бальних танців. Як розшити плаття для бальних танців камінням.

Спортивні бальні танці привертають чималу кількість людей, що цінують грацію і точність рухів, видовищність дійства, чарівність рухаються на паркеті танцювальних пар в немислимою красі костюмах. А адже створити неповторне і запам'ятовується плаття для таких танців непросто: потрібно знати чим і як його правильно прикрасити. Та й для різних видів програми використовують різні прикраси для костюма.
Інструкція
1
Майте на увазі, що якщо ви берете участь в європейській програмі спортивних танців, то вам доведеться практично весь танець перебувати спиною до глядача, а це призводить до деяких своєрідним коррективам в оформленні костюма.
2
При прикрасі сукні для європейської програми аксесуарами вам доведеться продумати не тільки елегантне і не переобтяжене деталями оформлення спини сукні, а й також оформлення його лівого боку, так як у спортивних танцях з партнером робиться акцент не тільки на спині, але і на лівій стороні костюма партнерки - саме вони видно глядачам та суддям.
3
Враховуйте вищеописані особливості європейської програми при підборі аксесуарів для танцювального костюма. Так, ви можете розмістити з лівого боку сукні, наприклад, велика квітка. Тільки постарайтеся зробити так, щоб він не зливався за кольором і тону з основним кольором вашого костюма. Також можете розшити ліву сторону сукні стразами з плавним переходом на спину, а при пошитті танцювального костюма попросіть зробити вставки з мережива, які будуть ефектно виглядати на плаття.
4
Враховуйте при виборі аксесуарів те, що на вашому плату вони повинні бути видно з великої відстані, тому при оформленні танцювальних костюмів вибирайте контрастні кольори і великі аксесуари. Що стосується чоловічого костюма, то слід зазначити, що він відрізняється строгістю, тому максимум, чим можна його прикрасити - це запонки або красиві гудзики.
5
Спробуйте або створити візуальну різницю в прикрасах танцювальних костюмів європейської та латиноамериканської програм, або, навпаки, знайти деяку деталь, яка об'єднала б їх, незважаючи на величезну різницю.
6
Враховуйте факт того, що в латинських танцях костюм партнерки, на відміну від європейської програми, проглядається з усіх боків. Тому і прикрашати його потрібно рівномірно і повністю.
7
Украшайте плаття для спортивних бальних танців камінням та стразами (клейовими і пришивними, термострази), намистинами і штучними перлами, монетками, пайєтками, стеклярусом, різноманітної бахромою, пір'ям і боа. Враховуйте при цьому свою танцювальну майстерність (так як, наприклад, бахрома вимагає доброго володіння певними танцювальними рухами, при яких вона підкреслює їх красу і чіткість виконання), доречність (наприклад, боа і пір'я традиційно використовують в оздобленні плаття в для виконання європейської програми, так як вони візуально надають додаткову легкість і таємничість образу танцювальної пари).
8
Враховуйте, що до досягнення категорії Юніори-2 танцюристам прикрашати костюми таким чином заборонено.