Як прибрати почервоніння на обличчі. Як прибрати жирний блиск з обличчя в домашніх умовах.

Замучили почервоніння на обличчі? Кілька простих способів заспокоять і зроблять красивою вашу шкіру.
Інструкція
1
Щоб почервоніння безслідно зникли з вашого обличчя, дотримуйтесь простих правил. По-перше, ніколи не торкайтеся особі. Для ніжної, чутливої шкіри це рівнозначно появі всіляких неприємностей: ви дратуєте, травмуєте шкіру. А так же забруднюєте особа. Бактерії, які перекочували з ваших рук, посилять почервоніння. По-друге, проявіть активніші дії. Купіть в аптеці медичний парафін, розігрійте його, щоб він став в'язким, але не надмірно гарячим. Візьміть ватяну паличку, нанесіть парафін. Через двадцять хвилин акуратно зніміть утворилася корочку, змастіть ділянку шкіри заживляющими вітамінами А і Е.
2
Ще один спосіб прибрати почервоніння: купите білу косметичну глину. При всіх корисних властивостях, вона коштує сущі копійки. Розведіть її до сметанообразного стану, нанесіть на все обличчя. Біла глина надає заспокійливі дію на всю шкіру обличчя. Те ж дію має і всілякі заспокійливі маски, наприклад з меду і м'яти. Можете спробувати звичайний огірок. Притримуйте його в проблемному місці деякий час, він остудить і заспокоїть шкіру. Подібні домашні процедури завжди складатися з двох кроків: спершу очищення, знезараження, потім заспокоєння. Несильні почервоніння повинно як рукою зняти!
3
Якщо справа термінова, то що вже робити, доведеться скористатися тональними засобами. Потрібно, зрозуміло, очистити шкіру, потім нанести спеціальний засіб: зелений олівець. Розтушувавши його, можна наносити і самий звичайний тональний крем. Червоності видно не буде. Але якщо вам необхідний довгостроковий ефект, розумно буде звернутися в косметологічний кабінет: там вам зроблять чистку, і декілька відповідних процедур. Це може бути модифікована (з додаванням певних вітамінів) мезотерапія. Або супер-корисна процедура зі страшною назвою «дарсонвализация».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/KzMu5ELiKXY
Зверніть увагу
Не торкайтеся особі - це тільки посилить почервоніння.