Як зробити клімат контроль.

Що допоможе створити в будинку комфортні умови? Тепла підлога, зволожувач повітря, кондиціонер, а також гарна вентиляційна система. Система клімат контролю об'єднує роботу всіх цих пристроїв, примушуючи їх працювати без постійного втручання ззовні. Створити дану інтелектуальну систему можна як у приватному будинку, так і в невеликій квартирі.
Вам знадобиться
  • - проект «Розумний будинок»;
  • - план приміщень;
  • - дизайн-проект інтер'єру;
  • - датчики;
  • - виконавчі елементи;
  • - контролери;
  • - схема підключення системи клімат контролю.
Інструкція
1
Система клімат контролю є складовою системи «Розумний будинок»; зважаючи на це, виберіть відповідний для вашого будинку проект «Розумний будинок». Підготуйте план приміщення, в якому вкажіть місце розташування інженерних комунікацій і систем. Крім того, складіть дизайн-проект інтер'єру приміщення.
2
Визначтеся з вибором системи розводки інженерних мереж. Розрізняють чотири варіанти розводки: стельова з опусканням стелі (як правило, підвісні стелі), плінтусна (для силових, а також слабкострумових кабелів), підпільна з підняттям рівня підлоги (фальшпол або тепла підлога) і настінна (використання спеціальних каналів).
3
Визначте на плані приміщення місцерозташування пульта, автоматики, а також контрольованих пристроїв (кондиціонера, іонізатора повітря та інших).
4
Виконайте монтаж пристроїв, що забезпечують роботу системи клімат контроль. Умовно все необхідне вам обладнання може бути диференційовано на три групи: датчики, що відстежують температурні показники; виконавчі елементи системи; контролери та сервери. Монтаж здійснюється відповідно до проектної схемою побудови системи клімат контролю.
5
Протестуйте роботу системи. Запрограмуйте мінімально допустиму температуру в приміщенні: як тільки температура в кімнаті опуститься до граничної межі і температурний датчик це зафіксує, контролер повинен «дати команду» опалювальній системі включитися. Якщо в результаті проведеного тестування системи, ніяких дірок не виявлено, значить, « клімат контроль» створений правильно.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь правил електробезпеки при монтажі і підключенні системи клімат контролю.
Корисна порада
Подбайте про резервному живленні системи: якщо відбудеться кидок напруги, програма зіб'ється.