Як приймати ацетилсаліцилову кислоту.

Ацетилсаліцилова кислота, більш відома як аспірин, найчастіше використовується для зниження температури. Вона випускається як у вигляді самостійного ліки, так і в складі комбінованих препаратів. Однак показання до прийому ацетилсаліцилової кислоти не обмежуються лихоманкою, а тому дозування ліків в кожному випадку буде різною.
Інструкція
1
Ацетилсаліцилова кислота має болезаспокійливу, жарознижувальну і протизапальну властивості, тому може використовуватися при мігрені, ревматизмі, невралгії та пропасниці. Крім того, препарат впливає на агрегацію тромбоцитів, а тому призначається для профілактики емболій і тромбозів. Ацетилсаліцилова кислота також показана для лікування та профілактики серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт міокарда, порушення мозкового кровообігу і т.д.
2
Для зниження температури або для зменшення болю прийміть одну таблетку (500 мг) ацетилсаліцилової кислоти. Як правило, поліпшення настає протягом півгодини. Повторне вживання ліків можливе не раніше, ніж через 4-6 годин, а загальна добова доза не може перевищувати 3 г.
3
При ревматизмі, ревматоїдному поліартриті та інфекційно-алергічному міокардиті приймайте по 2 таблетки (по 500 мг) ацетилсаліцилової кислоти 2-3 рази на день. Запивайте ліки великою кількістю рідини щоб уникнути виникнення побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.
4
Для профілактики інфаркту міокарда (при наявності схильності або після вже перенесеного захворювання) пийте щодня по 150-300 мг ацетилсаліцилової кислоти. Тривалість терапії в цьому випадку визначається лікарем, нерідко потрібно довічний безперервний прийом препарату.
5
Пийте ацетилсаліцилову кислоту тільки після їжі. Прийом ліків натщесерце може спровокувати виникнення виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунку.
6
Під час лікування ацетилсаліциловою кислотою, регулярно здавайте загальний аналіз крові для контролю рівня тромбоцитів і гемоглобіну.
Зверніть увагу
Утримайтеся від прийому алкоголю на час леченія.Не використовуйте ацетилсаліцилову кислоту для лікування дитини молодше 15 років.