Чому німіють пальці рук. німіє безіменний палець лівої руки.

Оніміння пальців рук пов'язано, як правило, з патологією нервової системи, або з порушенням в системі кровообігу. Звичайно, якщо дане явище відбувається нечасто, немає сенсу хвилюватися. Однак у випадку регулярного оніміння рук необхідно звернутися до фахівця. Тільки досвідчений лікар зможе встановити справжню причину неспокою і призначити лікування.
Інструкція
1
Коротке защемлення нерва. Це найпоширеніша причина оніміння кінцівки. Дана проблема виникає внаслідок незручного положення руки (наприклад, під час перенесення тяжкості або сну). В цьому випадку змініть положення кінцівки. Не дивуйтеся, якщо відчуєте тимчасовий жар і поколювання руки, це свідчить про відновлення функції. Пам'ятайте: виникнення даного явища найчастіше частішає з віком.
2
Оніміння пальців лівої руки. Дуже часто це явний симптом такого поширеного захворювання, як остеохондроз грудного або шийного відділу. Супроводжується болючим болем, що розповсюджує по зовнішній стороні плеча та передпліччя, а також, слабкістю рук. У разі оніміння мізинця або безіменного пальця необхідно обов'язково перевірити серце. Можливо, таким чином, організм намагається попередити вас про насування інсульті, що ще раз доводить про необхідність професійної медичної допомоги.
3
Авітаміноз. Хто б міг подумати, що елементарна нестача вітамінів в організмі може викликати подібні порушення чутливості рук. Дуже часто дане явище відбувається у весняний період, тому підготуйтеся до нього заздалегідь. Частіше бувайте на свіжому повітрі, замініть чай настоєм плодів шипшини, збалансуйте своє харчування, разнообразив його рибою, овочами, зеленню і фруктами. Пам'ятайте: брак в організмі вітаміну групи В провокує розвиток атеросклерозу верхніх кінцівок.
4
Оніміння пальців правої руки. Дуже часто це відбувається через перенапруження м'язів. Як правило, це стосується наступних професій: операторів або друкарок комп'ютерного набору, в'язальниць, швачок, доярок та ін. Щоб уникнути цієї недуги робіть періодичні перерви в роботі і нескладну розминку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=__8GR0RM73s