Як вибрати колір волосся.

Вибір кольору волосся - справа відповідальна. Прості поради допоможуть вам засяяти новими фарбами!
Вам знадобиться
  • - Ви
  • - Дзеркало
  • - Уважність
Інструкція
1
Правильно підібраний колір волосся може повністю перетворити вас: шкіра стане світитися зсередини, очі стануть яскравішими. Якщо ви бажаєте кардинально поміняти колір волосся, то з усього різноманіття фарб вам варто вибрати нестійку. У разі невдачі до колишнього кольору буде повернутися не так складно: нестійкі фарби не проникають всередину волосся, залишаючись на поверхні. Першим кроком при виборі кольору волосся буде визначення колірного колориту, відповідної пори року Їх, як відомо, чотири: літо, осінь, зима і весна. Ці чотири сезони діляться на теплі і холодні, контрастні і не дуже. Точно визначивши свій «сезон», ви без зусиль розберетеся з найбільш придатною фарбою. Визначте спершу контрастність - ваша зовнішність м'яка і ніжна або яскрава, виразна?
2
Якщо ви вибрали перший варіант, то, значить, ваш тип зовнішності відноситься або до літа, або до весни. Погляньте на себе уважно. Літо відноситься до холодної типу. Світлі очі, шкіра прохолодних відтінків, рожевого або блакитного. Вам підійдуть всі легені і холодні тони фарб, навіть платиновий блонд. Ні в якому разі не вдавайтеся до зайво темним кольорам. Уникайте так же теплих відтінків, вони підсилять все почервоніння, ви будете виглядати нездорово. Якщо ви ставитеся до весняного типу, то всі теплі кольори - для вас. Медові кольору чудово підійдуть до вашої не надто порцелянової шкірі, і взагалі, це удача: ви може бути як блондинкою, так і темно-рудим. Вибір великий! Але будьте обережні з відтінками фарб. Холодні тони зроблять вас невидимкою.
3
Якщо ж ви володарка контрастною зовнішності, знову визначте теплоту своєї зовнішності. У осені можуть бути будь-якого кольору очі, волосся ж зазвичай з домішкою рудого, шкіра тепла і головна відмінність від весни у тому, що зовнішність дівчини виглядає більш яскраво, контрастно. Якщо ви - представниця цього типу, колір вашого волосся може бути коричневим, каштановим, навіть чорним. Або мати шоколадний відтінок. Зайве сонячні кольори не підійдуть вам, залиште це весні. Якщо ж ви пекуча брюнетка (або володарка теплих волосся), що має пекучий погляд (не важливо яких очей - чорних або світло-блакитних), то «зимові» фарби для волосся - для вас. Блонд і теплі тони абсолютно протипоказані. Підійдуть кольору в діапазоні від «шатена» до «брюнет». Можете надати вашим темному волоссю легкий відтінок синяви, буде виглядати чудово.
Зверніть увагу
- Класичне правило: чим старше, тим світліше повинні бути волосся - Природа найкращий порадник: не будьте занадто радикальні, вибирайте натуральность- Згадайте, якого кольору ваше волосся було в дитинстві, він підійде вам і зараз