Як посмажити солоні насіння. Як приготувати солоні насіння.

Вибір смаженого насіння в магазинах зараз величезний, але насіннячка , смажені в домашніх умовах, завжди смачніше і аромат покупних, якщо, звичайно, вони готувалися за всіма правилами.
Вам знадобиться
    • сковорода;
    • насіння;
    • сіль за смаком;
    • 100 мл води.
Інструкція
1
Перед тим, як смажити насіннячка , добре промийте їх під струменем холодної води. Це необхідно зробити для того, щоб видалити з поверхні пил і барвний їх пігмент.
2
Візьміть сковорідку, на якій ви будете смажити насіннячка , і розігрійте її. Бажано використовувати для цього чавунну сковорідку, але, якщо у вас її немає - беріть ту, яка є у вашому кухонному арсеналі. Смажте насіннячка на такому вогні, силою якого можна управляти - при цьому процесі, щоб отримати смачний продукт, температуру смаження буде необхідно міняти.
3
Висипте насіннячка на добре розігріту сковорідку, не зменшуючи при цьому силу вогню. Пам'ятайте, що вам буде необхідно насіннячка перемішувати, тому не викладайте на сковорідку все насіннячка відразу, робіть це поступово - це полегшить вам даний процес. В процесі прогрівання насіння періодично помішуйте ваше майбутнє ласощі і видаляйте з нього знайдені зіпсовані насіннячка , відкриті ядра насіння або залишки квітів соняшника, які іноді можуть бути присутніми в сирих насінні. Для перемішування насіння краще користуватися дерев'яною ложкою.
4
Посоліть воду за смаком і потім акуратно налийте її в сковороду з насінням, щоб вони пропарились, придбали солоний смак і трохи здулися - такі насіннячка потім буде легше гризти. Як тільки рідина випарується, і насіннячка почнуть характерно поклацувати, значить, розпочався сам процес їх смаження - зменшуйте вогонь і починайте заважати насіннячка частіше, щоб вони не підгоріли.
5
Щоб визначити готовність насіннячок, дістаньте кілька штук з сковороди, очистіть їх і подивіться на колір їх зерняток - у добре прожарених насіннячок відтінок зернятка кремовий. Звичайно, необхідно спробувати їх і на смак. Якщо насіннячка добре розгризали, мають приємний солоний смак і кремовий колір зерна, значить, процес їх смаження завершено!
Зверніть увагу
Не залишайте смажене насіння в розпеченій сковороді, інакше вони можуть підгоріти - відразу ж після смаження пересипте їх в інший посуд.
Корисна порада
При виборі сирих насіннячок зверніть увагу на те, щоб вони були хорошої якості і середні за розміром. Тільки такі насіння в результаті смаження будуть смачними і маслянистими.