Як позбутися від білих розтяжок.

Білі сліди у вигляді некрасивих смуг можуть зіпсувати зовнішній вигляд шкіри після вагітності, годування дитини, стрімкого набору ваги або швидкого схуднення. Білий колір розтяжок говорить про те, що з'явилися вони давно і позбутися від них буде нелегко.
Вам знадобиться
  • - оливкова або мигдальне масло;
  • - мед, масло какао, грейпфрутове або апельсинове ефірне масло.
Інструкція
1
Підвищіть еластичність шкіри шляхом зміни раціону. Рідини, яка надходить в організм, має бути достатньо для того, щоб запобігти зневоднення тканин, втрату пружності шкіри. Їжте багато зелені, риби, морепродуктів, горіхів, овочі заправляйте рослинним маслом, а фрукти вживайте сирими і у великій кількості.
2
Щоб розм'якшити шкіру, підготувати тканини до оновлення, необхідно змащувати проблемні місця оливковою, мигдальним маслом або складом із зародків пшениці. Додавання ефірних масел в базові склади посилить ефект від процедури.
3
Масажні розтирання і проведення антицелюлітних процедур разогреют тканини і посприяють тому, що стрії будуть менш помітні. Жорсткий пілінг, медовий або баночний масаж - всі способи впливу на «апельсинову» кірку підійдуть.
4
Розігріваючі компреси або обгортання допомагають наситити шкіру колагеном, що поверне їй еластичність - змішайте мед, масло какао, грейпфрутове або апельсинове ефірне масло і нанесіть на розтяжки.
5
Пройдіть процедуру глибокого пілінгу. Домашні методи неефективні в боротьбі із застарілими розтяжками, вони виконують лише підготовчу функцію, розм'якшуючи тканини і роблячи їх більш сприйнятливими до салонним процедурам. Лазерний пілінг вважається найефективнішим - білі сліди зникають разом з післяопераційної червоністю через кілька місяців.
6
Запишіться на курс ін'єкцій. Мезотерапія зазвичай передує глибокому пілінгу або виконується після нього - введення під шкіру препаратів, що містять колаген, вітаміни і амінокислоти дозволяють змінити хімічний склад поверхневих шарів епідермісу.
7
Для того щоб позбутися старих розтяжок назавжди, знадобиться допомога пластичних хірургів - тільки за допомогою видалення смужок шкіри можна видалити білі сліди. Хірургічна операція проводиться під наркозом і може мати неприємні наслідки, а також тривалий реабілітаційний період. Через можливих ускладнень до цього способу ліквідації розтяжок вдаються тільки в особливо запущених випадках.