Як позбутися від бородавок на очах.

Бородавки, розташовані по війкового краю, є доброякісними утвореннями, поява яких доставляє певні незручності. Видалення цих наростів з шкіри століття вимагає дотримання всіх правил обережності через близькість очей.
Вам знадобиться
  • - сік чистотілу;
  • - сік часнику;
  • - яблучний сік.
Інструкція
1
Видавите кілька крапель соку з подрібненої часниковою маси, змочіть у ньому ватяну паличку і акуратними точковими рухами нанесіть склад на тіло бородавки. Постарайтеся не зачепити шкіру навколо неї, обробляйте тільки новоутворення. Повторюйте процедуру кілька разів на день.
2
Кілька разів на день змащуйте нарости на століттях свіжим соком чистотілу (біла речовина, що з'являється на зрізі стебла). Сік чистотілу дуже пекучий, тому наносите його за допомогою тонко вистриженою сірники або зубочистки, не зачіпаючи здорові тканини.
3
Натріть одне кисле яблуко, вичавіть сік і змащуйте бородавку протягом дня ватною паличкою, змоченою в яблучному соку. Через кілька днів освіту потемніє і відвалиться. Для цих цілей можна використовувати і свіжий сік горобини.
4
Видаліть наріст рідким азотом. Процедура проводиться в салоні - на бородавку наноситься заморожуючий склад. Кріодеструкція дозволяє позбутися невеликих новоутворень, що не мають глибоке коріння, так як в процесі процедури неможливо контролювати глибину впливу.
5
Видалення лазером дозволяє уникнути пошкодження шкіри і не залишає післяопераційних рубців. На місці бородавки залишається невеликий слід, який згодом стає ледве помітним. За один сеанс можна видалити кілька наростів і для ніжної шкіри вік даний спосіб вважається найкращим.
6
Позбудьтеся бородавок методом коагуляції. Припікання струмом дозволяє визначити і проконтролювати глибину впливу, але викликає дуже хворобливі відчуття. Після процедури на століттях нерідко залишається слід у вигляді помітного рубця.
7
Видаліть нарости на століттях радіохвильовим способом. За допомогою цього методу можна видалити бородавку методом висічення - це гарантує повне видалення внутрішньої частини новоутворення. Розгромна глибока ранка вимагає спеціального догляду, тому такий метод для видалення бородавок на століттях використовується рідко.