Як ловити судака взимку на Волзі.

Судак вважається однією з найбажаніших здобичі, особливо в зимовий період лову, коли Волга скута кригою. Але далеко не кожен рибалка, який вийшов на лід, повертається назад додому з багатим уловом. І щоб вам не випала така незавидна доля, як слід розберіться в особливостях лову судака взимку.
Інструкція
1
Після того як зміцніє перший лід і його товщина досягне не менше чотирьох сантиметрів, начините ловлю судака . Найпоширеніший вид лову в цей час - стрімке блеснение. Насамперед необхідно визначитися з місцем лову судака , в цьому випадку вам знадобляться найглибші ділянки. Потім сміливо приступайте до буріння лунки, так як в цей час лід ще не достатньо товстий, то можна скористатися маленький топірець або пешню.
2
Діаметр лунки повинен становити не менше 25 сантиметрів, а форма повинна нагадувати форму конуса. Ці параметри створять вам потрібний простір при роботі з блешнею. Не забувайте про краях лунки, які слід добре обробити, щоб уникнути перетирання жилки. Гра блешнею є основним моментом в лові судака , її рух має бути впорядкованим, такі навички прийдуть з досвідом.
3
Ловля судака в зимовий період носить більше мобільний характер, не варто блеснить на одному і тому ж місці протягом тривалого часу. Якщо протягом 15 хвилин не послідувало жодної покльовки, сміливо переходьте до наступної лунки. Тому потрібно як слід спланувати маршрут і тільки після цього починати його облавливать.
4
Техніка блеснения взимку в Волзі досить проста, для початку опустіть блешню на саме дно річки, зафіксуйте глибину і почніть за допомогою зимової вудки граєтесь блешнею, періодично піднімаючи її на висоту приблизно 30-40 сантиметрів, потім киньте блешню і повторюйте маневри. Опускання при цьому має імітувати вільне падіння, а підйом супроводжуйте коливальними рухами.
5
За відсутності клювань спробуйте змінити блешню і тактику гри. Клювання судака носять мінливий характер, іноді він тільки штовхає блешню, а іноді вистачає відразу ж. За хваткою відразу ж зробіть підсічку і почніть виведення. Постарайтеся не дати рибі піти далеко на глибину або в сторону, витягуйте рибу за допомогою невеликого багра.