Як одягатися високим жінкам.

Дуже часто високі жінки почуваються некомфортно в суспільстві, де всі навколишні нижче їх зростанням. Щоб перемогти дитячі комплекси і підвищити власну самооцінку, необхідно навчитися правильно підбирати свій гардероб, за допомогою нарядів приховувати свої недоліки і підкреслювати достоїнства. Для високих жінок існує досить багато стилів одягу, за допомогою яких можна візуально скоректувати зростання.
Інструкція
1
Почніть з того, що за допомогою горизонтальних ліній і деталей візуально розбийте фігуру на дві частини. Це може бути вузький або широкий пояс, накладні кишені, оборки, складки, об'ємні коміри. За допомогою контрастних кольорів верху і низу наряду, комбінуючи візерунки і фактуру тканини, можна вигідно перетворити фігуру.
2
Змінюючи акцент лінії талії, ви візуально зміните пропорції тіла. Якщо тулуб довше ніг, то виберіть плаття із завищеною талією. Коли у вас зворотна ситуація, то віддайте перевагу блузам на випуск, це врівноважить загальну картину. Брюки вибирайте з низькою посадкою, так ви зорово зробите лінію талії нижче.
3
До вибору кольору поставтеся дуже уважно, пам'ятайте, що чорні і білі відтінки без візерунків і малюнків візуально додають зростання, тому краще майте в гардеробі багатобарвні варіанти.
4
Високі жінки, як правило, стрункі, їм показані комплекти з вільного подовженого верху і вузьких брюк або джинсів. Підкресліть свою елегантність двобортним піджаком з повітряної блузою або облягаючим топом в комбінації з класичними прямими брюками.
5
Сукня вибирайте з глибоким декольте, доповнене воланами і рюшами, які додадуть обсягу в потрібних місцях, а довгі сарафани повинні бути на тонких лямках з струмує тканини.
6
Віддайте перевагу багатошаровим спідницям максі, які чудово поєднуються з короткими піджаками, жилетами, яскравими топами або майками. Також будуть доречні класичні, плісировані та спідниці-тюльпани.
7
Аксесуари вибирайте об'ємні, яскраві, з якісних матеріалів. При виборі взуття здобувайте моделі на плоскій платформі: римські сандалі, балетки, фліп-флоп і уггі. Високі каблуки надягайте лише по урочистих випадках.
8
При підборі чергового наряду не забувайте про «підводні камені» - уникайте дуже коротких міні-спідниць і довгих звужених силуетів. Високим жінкам також протипоказані рукава-реглани, гострі вирізи, вертикальні смуги в одязі і громіздка взуття.
9
Сміливо експериментуйте з напрямками і стилями, кольором і пропорціями, і тоді ваш зріст додасть образу дивовижну привабливість і чарівність.