Як прибрати кола під очима ?

Сині кола під очима не йдуть нікому. Вони візуально старять людину відразу на кілька років, надають хворий і втомлений вигляд, при цьому навіть самий яскравий макіяж нітрохи не поліпшує ситуації. Тому прагнення жінки позбутися кіл зрозуміло і природно. Зробити це не так вже й легко, але цілком реально.
Інструкція
1
Найчастіше кола під очима з'являються в результаті регулярного недосипання або навіть після єдиної бурхливо проведеної ночі. Тому якщо ви вперше помітили у себе синяву під очима, то хороший відпочинок і здоровий сон цілком справляться з ними і вже буквально через пару днів ваше обличчя засяє свіжістю. Але може трапитися і так, що повноцінний сон ви налагодили, а проблема ніяк не хоче йти. Це означає, що коріння її лежать набагато глибше і все набагато серйозніше. Кола можуть бути обумовлені браком кисню в організмі, сигналізувати про збої роботи нирок, печінки або жовчного міхура, а може просто в результаті тривалих стресів у вас истончилась жирова прокладка під очима, судини стали більш помітними, позначивши очі колами.
2
Найшвидше від кругів під очима допоможе позбутися похід в спеціалізований косметичний кабінет. В хорошому салоні за допомогою апаратного масажу вам забезпечать відтік зайвої рідини з підшкірного простору, що допоможе шкірі під очима знайти нормальний колір і щільність. Більш дешевим методом може стати маскування кіл за допомогою косметики. Не варто брати перший-ліпший тональний крем, знайдіть такий, до складу якого входить колаген. Такий крем не тільки замаскує набряки, але і підтягне шкіру, зволожить її, зробить її більш еластичною.
3
Можна вдатися так само до допомоги домашніх засобів. Відвар з шавлії поверне тонус і здоровий колір шкірі обличчя. Змочіть два ватних тампона теплим відваром, укладіть їх на очі і полежіть 10-15 хвилин. Ефект після цієї процедури помітний практично сразу.Кругі нерідко поєднуються з мішками під очима. Припухлі повіки добре лікувати за допомогою маски з картоплі. Сирої нечищений картоплю помийте, натріть на дрібній тертці, додайте до нього столову ложку борошна і стільки ж молока. Накладіть маску на закриті очі, придавите зверху вологими тампонами, 15-20 хвилин цілком вистачить для успішного лікувального впливу.
4
На додаток до масок можна робити легкий самомасаж обличчя. Вранці після пробудження і вмивання масажуйте шкіру під очима легкими лупцювання подушечками пальців. Рухатися при цьому слід від зовнішнього краю нижньої повіки до перенісся. Придавите зовнішні куточки очей вказівними пальцями, відтягніть шкіру до скронь, міцно зажмурте очі на 7 секунд, приберіть руки від обличчя. Повторіть процедуру 10 разів. Уже буквально через тиждень ви помітите відчутний ефект. Всі ці нехитрі прийоми дозволять вам якщо не зовсім позбутися кіл, то зробити їх хоча б менш помітними. Якщо ж і в цьому випадку поліпшення кольору обличчя вам добитися не вдалося, то зверніться до лікаря для обстеження. Можливо причина кіл лежить набагато глибше.