Що таке фітнес.

Фітнес - це не тільки підтримання гарної фізичної форми. Це і здорове харчування, і відмова від шкідливих звичок. Будь-який з видів фітнесу зміцнить організм і поліпшить ваш зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Фітнес - це не тільки певні види фізичних вправ, а й практично ціла наука, що займається формуванням механізмів рухової активності людини і особливостями її впливу на організм. Основою для фітнесу є знання з анатомії, фізіології, фізики, хімії, психології. Все це покликане підвищити ефективність занять, поліпшивши в результаті постійних тренувань показники сили, витривалості та гнучкості. Базовий ефект фітнесу - це активізація анаболізму (накопичення пластичних речовин, з яких формуються тканини організму), а також акумуляція енергетичних речовин, що забезпечують життєдіяльність.
2
Популярних напрямків фітнесу чимало. Ще в 80-ті роки минулого століття отримала широке поширення аеробіка, в якій дихальні вправи органічно поєднуються з вправами на різні групи м'язів. Різновиди аеробіки наступні: - класична аеробіка (заснована на повторенні різних танцювальних рухів); - слайд-аеробіка (виконується на ковзної доріжці); - степ-аеробіка (виконується на платформі - степе); - силова аеробіка (із застосуванням тренажерів і спортивних снарядів) ; - аквааеробіка (заняття проходять в басейні і підходять усім бажаючим, незалежно від вихідної фізичної форми).
3
Також в останні десятиліття швидко набирають популярність не тільки за кордоном, але і в СНД наступні види фітнесу: - стрип-пластика та стрип-денс (розвивають гнучкість і вміння пластично рухатися); - шейпінг (включає не тільки вправи, спрямовані на корекцію фігури, але і спеціальну дієту); - капланетіка (гімнастика «незручних» поз, при якій задіяні групи м'язів, що не розроблюваних іншими методами); - пілатес (тренування для преса і м'язів спини; всі вправи виконуються на спецтренажерах); - бодіфлекс (вправи на напругу і розтягування м'язів, під час яких відбувається насичення киснем всіх тканин організму); - танець живота (допомагає скорегувати фігуру і розробити інтимні жіночі м'язи); - боді-балет (поєднує елементи аеробіки і танцю); - йога (комплекси вправ, спрямованих, в першу чергу, на досягнення внутрішньої гармонії; збільшують витривалість і покращують гнучкість тіла); - комплекс Т-тапп (гімнастика, що допомагає жінкам після 30 років знайти колишню форму).
4
Фітнес може бути і родовою назвою деяких видів бодібілдингу (боді-фітнес, атлетичний фітнес і пр.). Їм можуть займатися тільки абсолютно здорові люди, так як в такому розумінні фітнес є змагальної спортивною дисципліною.
5
Щоб ефект від тренувань був відчутним, необхідно займатися регулярно і постійно дотримуватися певної системи тренувань і харчування. Максимального результату від занять фітнесом можна досягти при постійній зміні видів діяльності, тому що завдяки цьому навантаження отримують різні групи м'язів, що сприяє активізації процесів анаболізму і метаболізму (обміну речовин), допомагає швидше спалити надлишки жиру і підтримати організм у відмінній фізичній формі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yS5_2NrUGYM